Прес-релізи 12 Травня 2023 12:24Марина Сейлор

Слухові апарати – ефективний метод вирішення проблем із слухом

Чим старшою стає людина, тим частіше з’являються проблеми зі слухом. Слуховий апарат – це ефективний метод відновлення гостроти чутності, який допомагає людям повернутися до повноцінного спілкування та сприйняття звуків. Відвідавши магазин слухових апаратів в “Центр Слуху” людина отримує професійну консультацію та можливість купити слуховий апарат з гарантією та поміччю у налаштуванні.

645e0386e13a2.webp

Як відбувається визначення ступеня та типу втрати слуху

У Центрі Слуху у Києві та інших обласних містах України є можливість пройти діагностику та отримати рекомендації щодо вибору оптимального пристрою. Перш ніж купити слуховий апарат, необхідно визначити поточний стан слухової системи. Для цього в професійному магазині з продажу слухових апаратів проводять такі процедури:

 • аудіометрія – діагностика роботи органів вуха за допомогою спеціального медичного обладнання;
 • скринінг – швидка оцінка стану органів вуха у дітей та новороджених методом апаратного досліду, яка визначає  наявність актуальних проблем;
 • консультація з фахівцем, який вивчає причини втрати чутності та проводить підбір оптимального слухового апарату.

Які види приладів пропонує магазин з продажу слухових апаратів

Залежно від особливостей патології та індивідуальних потреб, можна вибрати різні види пристроїв. Професійні центри продажів пропонують два типи моделей, що відрізняються за способом обробки та видачі вхідного звукового сигналу:

 1. Цифрові – використовують сучасні технології для передачі звуку, мають високу якість звучання та зручність у користуванні. Дозволяють провести налаштування процесора щодо сили коригування окремих частот, підключаються до гаджетів.
 2. Аналогові – працюють за допомогою простіших технологій, але можуть бути доступнішими у вартості. При цьому однаково посилюють усі звуки.

645e038661626.webp

За способом кріплення та розміщення відносно вушних раковин існує багато варіантів. Проте розповсюдженими стали такі:

 • завушні – розташовуються за вухом і з'єднуються з внутрішньою частиною апарату тонким шлангом; часто застосовуються в дитячій терапії;
 • внутрівушні апарати – розміщуються безпосередньо в слуховому каналі, мають компактні розміри та непомітний зовнішній вигляд; корпус виготовляється на основі зліпка вуха пацієнта;
 • внутрішньоканальні — це найменші електронні пристрої, які встановлюються у глибокій частині вушної раковини та передають звукові сигнали безпосередньо у внутрішнє вухо; відрізняються широким вибором опцій.
 • Глибококанальні — прості та надійні, дозволяють тільки перемикати програми та регулювати рівень гучності.

645e0386c8460.webp

Ціна слухового апарату та додаткові послуги

Вартість пристрою залежить від його типу, технологічних можливостей та бренду. Центр Слуху пропонує варіанти різних цінових категорій, а також дає можливість скористатися додатковими послугами:

 • налаштування слухового апарату – слухопротезисти адаптують пристрій відповідно до слухового профілю пацієнта;
 • ремонт та обслуговування – у разі необхідності приймаються звернення за допомогою у вирішенні технічних питань;
 • гарантійне обслуговування – виробники надають гарантію на свою продукцію, якою супроводжуються всі пропозиції медичного центру.

Відвідавши профільний заклад, людина зможе розв'язати проблеми зі слухом та повернутися до активного спілкування та повноцінного сприйняття навколишнього світу.

Схожі статті