Новини, Політика, Україна 3 Листопада 2020 18:31Марина Сейлор

“Смерть Кернеса”: У міськраді Харкова зробили термінову заяву. Країна на ногах – син не став мовчати

У вівторок, 3 листопада, в ЗМІ з’явилася інформація про смерть обраного кандидата в мери Харкова Геннадія Кернеса. У Харківській міськраді “Страні” цю новину спростували.

“Не ведіться на всяку х @ йню,”, – сказав Юрій Сидоренко, голова прес-служби міськради Харкова, попросивши в коментарі обов’язково залишити слово “х @йня”.

Також інформацію про смерть Геннадія Кернеса в коментарі “Страні” спростував син мера Харкова Данило.

“Раз в тиждень з’являються подібні новини з посиланням на чортів з різних джерел. Так виглядає боротьба за владу”, – сказав він.

“Мабуть, навколо стану Геннадія Кернеса – знову незрозумілі танці з прихованими цілями.

Після того, як в мережі з’явилася інформація про нібито смерть Кернеса, її почали підтверджувати різні суспільні і непублічні джерела. Наприклад, Ігор Мосійчук, якому зараз приписують близькість до Авакова. Він заявив, що його джерела в МВС підтверджують смерть мера Харкова сьогодні вночі. Хоча при цьому в наступному ж пості і допустив, що це може бути “майстерне вкидання”.

Тим часом прес-секретар мера Харкова спростувала інформацію про смерть плітіка. Крім того, не підтвердила смерть політика і невістка Кернеса. Заступник міністра МВС Антон Геращенко також заявив колегам PavlovskyNews, що в МВС нічого не знають про можливу смерть Геннадія Кернеса і назвав це нісенітницею “, – пише” Клименко-тайм “.

“Мер Харкова Геннадій Кернес буде” вмирати щотижня “, поки його оточення не покаже мера його ж виборцям. Зараз про його стан відомо тільки від його ж оточення і від німецьких лікарів, які дають” відписки “з розмитими формулюваннями. Бажаємо меру Харкова здоров’я і довгих років, але суспільство вимагає бачити Кернеса, тоді всі питання відпадуть самі собою “, – зазначає” Легітимний “.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як мер Харкова Геннадій Кернес заразився коронавірусом. 17 вересня, його доставили на лікування в німецьку клініку “Шаріте”. Після цього в ЗМІ також з’явилися чутки про його інсульт.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/149787/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ