Софт «Лабораторії Касперського» підозрюють у шпигунстві за урядом Британії
Політика 13 Листопада 2017 9:30Марина Сейлор

Софт «Лабораторії Касперського» підозрюють у шпигунстві за урядом Британії

ФСБ може використовувати ПО «Лабораторії Касперського» для шпигунства за членами Кабміну Великобританії Про це пише пише DW.com з посиланням на The Financial Times.

За інформацією видання, в Центрі урядового зв’язку (GCHQ, розвідслужба, що відповідає за інформаційну безпеку британського уряду) підозрюють, що ФСБ РФ використовує софт «Лабораторії Касперського» для шпигунства за стратегічно важливими закордонними цілями — наприклад, за працівниками уряду або військовими Сполученого Королівства.

Банк Barclays, який з 2008 року пропонує своїм клієнтам безкоштовне використання софту «Лабораторії Касперського», має намір припинити співпрацю з компанією Євгена Касперського.

У той же час в Barclays підкреслили, що рішення про припинення договору з «Лабораторією Касперського» викликано комерційними причинами, і банк не отримував жодних повідомлень або рекомендацій від GCHQ.

Доказів того, що хтось із клієнтів Barclays, які встановили антивірус Касперського, зазнав втручання, немає, зазначає газета.

Джерело: http://politolog.net/novosti-mira/soft-laboratori%D1%97-kasperskogo-pidozryuyut-u-shpigunstvi-za-uryadom-britani%D1%97/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ