Вата 6 Червня 2019 18:28Денис Діденко

Сьогодення кримських активістів, або паралель з геноцидом кримсько-татарського народу 1944 року

Російська агресія знову активно показує свою жорстокість до кримських активістів. Кожен свідомий кримчанин переймається за долю активіста Володимира Балуха, який відбуває покарання в Тверській колонії РФ. Незламний режимом та агресивною політикою Кремля останній почав голодування, що призвело до погіршення здоров’я. Знову прослідковується однотипна поведінка режиму Путіна, щодо кримчан, які не скорились і залишились відданими своїй позиції «Крим – це Україна».

Нещодавно виповнилось 75 років з дня геноциду кримсько-татарського народу. Можливо і не кожен згадав цю трагічну дату, якби не звернув увагу на великий екран, що розміщений на одному з ТРЦ м. Луцька з написом «1944 – ніколи знову». Ще одна сумна дата в календарі багатостраждальної історії України та кримсько-татарського народу, як невід’ємної складової нашої держави.

Я збагнув, що з теперішніми діями Росії можна провести паралель між сьогоденням кримських татар і трагічними подіями 1944 року. Знову обшуки, затримання, вироки за безглуздими звинуваченнями, колонії. Зламані долі людей, знищення нації, руйнування свідомості та пригнічення кримсько-татарського народу. Складається враження, що РФ виокремила напрямок - придушення волі незламних кримчан, які в серці затаврували позицію невід’ємності Криму і неможливості існування півострову без України.

Нам потрібно пам’ятати про тих, хто загинув у ті трагічні часи 1944 року внаслідок тоталітарного режиму СРСР і всіляко підтримувати тих, хто залишається ув’язненим у зв’язку з гібридною війною та збройною агресією Російської Федерації.

Я вірю – МИ ПЕРЕМОЖЕМО! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! КРИМ – ЦЕ УКРАЇНА!

#ніколи_знову #75_років #1944 #крим_україна #репресії #агресія_рф #анексія

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ