Прес-релізи 19 Липня 2021 20:14Марина Сейлор

Sony PlayStation 4 Slim: витончена консоль у 2021 році

Багато геймери розчарувалися дизайном нової консолі від Соні. Його виконання зажадає від геймера не тільки належного місця, але й антуражу навколо консолі. Тільки так вона зможе виглядати органічно, на відміну від Sony PlayStation 4 Slim. Дана генерація минулого покоління полюбилися всім фанатам завдяки своїй витонченості в деталях. Габарити приставки були зменшені, всі зайві елементи були прибрані з дизайну, а то що залишилося — по праву можна назвати твором мистецтва. Але не тільки зовнішнім виглядом ця консоль чіпляла геймерів.

Завдяки комплектуючим, використовуваним в оригінальній Sony PlayStation 4 — Sony PlayStation 4 Slim без проблем справлялася з усіма іграми, і справляється донині. Так чи варто звертати на неї увагу через стільки часу, або краще купити нове покоління? Давайте розберемося!

Чому Sony PlayStation 4 Slim досі актуальна

Вибір приставки для геймера це завжди важко. На відміну від ПК — в консолі не можна поміняти комплектуючі, а її зовнішній вигляд залишається таким же як і був спочатку. Саме тому до вибору консолі геймери підходять не тільки з точки зору заліза, але і з точки зору естетики. У цьому питанні до Sony PlayStation 4 Slim немає ніяких претензій, адже на думку багатьох це найкраще — що відбувалося з приставками від компанії Соні.

Для того, щоб зупинити свій вибір на Sony PlayStation 4 Slim користувачам мало лише візуала. Sony PlayStation 4 Slim є чим похвалитися і саме про її переваги в наш час ми й поговоримо далі.

60ed66636ec8e.jpeg

Перелік переваг роблять Sony PlayStation 4 Slim кращим придбанням серед консолей у 2021 виглядає наступним чином:

  • Дизайн

Попри те що ми вже згадали ідеальні форми приставки — про них варто поговорити ще трохи. Проста форма при цьому фірмовий колір консолі та увага до деталей — властиві компанії Соні. Ця приставка стала нехай не найпотужнішою, але визначено найкрасивішою серед всіх генерацій Sony PlayStation 4, а тому знайти її у вільному продажу вкрай складно.

Попри те що корпус був зменшений — ігрові функції приставки від цього жодним чином не постраждали. Більш того, в оновленій версії покоління компанія змогла виправити всі технічні помилки й робота Sony PlayStation 4 Slim стала куди більш стабільною, ніж у її попередниці — Sony PlayStation 4.

  • Ігрова бібліотека

За час існування Sony PlayStation 4 Slim в ігровій індустрії були випущені десятки "проектів десятиліття". У деяких з цих проектів компанія Соні грала одну з найважливіших ролей, адже вони доступні лише на приставках Соні.

60ed666d03a99.jpeg

В даний момент ви можете запустити будь-яку гру на Sony PlayStation 4 Slim. Завдяки хорошій оптимізації проблем не виникне навіть із запуском самих останніх тайтлів.

  • Вартість

Sony PlayStation 4 Slim вже давно зрівнялася за вартістю зі стандартною Sony PlayStation 4, тому багато в чому вибір між двома цими приставками — це справа смаку.

Варто врахувати що нове покоління консолей Соні коштує у два рази дорожче, ніж ви можете придбати Sony PlayStation 4 Slim — до того ж що на новому поколінні поки придатних проектів немає.

Підводячи підсумки можна з упевненістю сказати, що Sony PlayStation 4 Slim досі актуальна. Саме з цієї причини знайти її в хорошому стані за приємною ціною дуже складно. Попри це, ви завжди можете придбати PS4 slim у Retromagaz.

У нашому інтернет-магазині представлені найпопулярніші консолі та ігри, що вийшли на даний момент. Крім того у нас великий вибір аксесуарів для тих, хто хоче урізноманітнити свій ігровий досвід і прикрасити своє ігрове місце.

Купіть PlayStation 4 Slim та відчуйте на собі всю геніальність інженерів Соні разом з Retromagaz.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ