Каталог М76 10 Лютого 2018 18:25slovotkach

Сонячна батарея для дому: види та особливості застосування

Електрика, отримане з сонячної енергії, ще кілька років тому здавалося просто фантастикою. Однак сьогодні цим вже нікого не здивуєш. Стрімкий розвиток технологій дозволило запропонувати сучасникам високотехнологічні пристрої, які будуть здатна перетворити один вид енергії в інший. І в цьому питанні особливе місце займає сонячна батарея для дому. Така продукція активно використовується жителями інших країн для обігріву приміщень, підігріву води і для харчування всіх електричних приладів в будинку.

Область використання сонячних батарей

Вона не обмежується взагалі нічим. Використовуються сонячні панелі в різних областях промисловості, у виробничій сфері, в сільському господарстві і навіть у космічній галузі. Використовуються сонячні батареї і в домашніх умовах, а також для вирішення багатьох господарських завдань. Часто продукція використовується для освітлення вулиць або прибудинкової території. Особливість і значну перевагу сонячних батарей в тому, що вони дозволяють висвітлити навіть ті місця, в який ще не дійшла цивілізації і не протягнута електромережу. Тут приходять на допомогу альтернативні технології, які не здатні отруїти атмосферу.

Запропоновані сучасними виробниками установки (приблизною вартість в 800-1000 доларів) висвітлити весь приватний будинок на 300 квадратів, а також всю прибудинкову території. Пристрої будуть здатні заряджати всі акумулятори в будинку, в тому числі і мобільники, ліхтарі, комп'ютери і ноутбуки, планшети тощо. З'являється можливість забезпечити електроживлення всіх побутових приладів, в тому числі: телевізор і бак нагрівальний, котел електричний і чайник, мікрохвильова піч і праска , фен та порохотяг, пр.

Типи доступних сонячних панелей

На вибір покупцеві будуть запропоновані різноманітні сонячні батареї для дому:

  • Монокристалічні пластини - в цьому випадку світлочутливі осередки будуть спрямовані лише в одну сторону, а тому є можливість підвищити рівень ККД до 23%. Однак використовувати таку панель добре тільки в сонячну погоду.
  • Полікристалічні панелі - оснащені кристалами кремнію, які будуть спрямовані в різні боки. Рівень ККД невисокий - близько 17%.
  • Атмосферні панелі - отримують продукцію шляхом вакуумного напилення кремнію. Така продукція має найнижчим рівнем ККД - до 7%.

Запропоновано і гібридні пластини, в якому поєднані різні технології, а отримувати такими пристроями світло добре в умовах розсіяного світла. По послугах установки сонячних панелей для будинку звертайтеся в компанію "ЕКОТЕХНІК".

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
  1. Peter :

    Найвигідніше сонячні панелі використовувати для продажу електроенергії по “зеленому тарифу” – це і економно, і досить прибутково. Самі переконайтесь: https://prel.prom.ua