Прес-релізи 19 Грудня 2022 14:14Марина Сейлор

Сонячні батареї та панелі для військових ЗСУ від волонтерів Сокира Волі

Сонячні батареї та станції для військових ЗСУ

Необхідність переходу на альтернативні джерела енергії сьогодні як ніколи розуміють українські військові, які беруть безпосередню участь у бойових діях та виконують різноманітні військові завдання. Використання на передовій та в тилу екологічних та природних джерел енергії стає все більш популярним рішенням. Широку популярність набирають сонячні панелі та батареї, які накопичують та генерують енергію сонця.

Переваги такого типу енергії для військових важко переоцінити.

Волонтери організації Сокира Волі поставляють військовим ЗСУ сонячні батареї та панелі за посиланням https://sokiravoli.com/solar-station.html для реалізації різноманітних завдань - найчастіше для зарядки мобільних телефонів та USB павербанків. Побачити вироби від волонтерів можна на блокпостах та безпосередньо на передовій, де ведуться активні бої.

Сфера застосування сонячних батарей та панелей 

Надзвичайно широка та різноманітна. Альтернативні джерела енергії застосовують не лише у військовій справі, а також:

• в авіації – вже є літаки, які харчуються виключно енергією сонця;

• у будівництві доріг – вже створені велодоріжки на сонячних батареях;

• в автомобілебудуванні – кількість авто, які використовують екологічні джерела енергії, стрімко зростає рік у рік;

• для енергозабезпечення приміщень різного призначення - готові модулі можна використовувати як безкоштовні джерела енергії та електроживлення;

• у космічній сфері – як важливе джерело енергії для вироблення електрики та безперебійної роботи найрізноманітнішого обладнання.

Переваги використання сонячних батарей та панелей для військових

1. Автономність станцій. Виключаються будь-які перебої та проблеми у роботі підключеного електроустаткування. Якщо трапляються раптові віялові відключення, електроніка надійно захищена від різких перепадів напруги.

2. Не потрібне підключення до загальної електромережі.

3. Можливо «живити» енергією сонця практично будь-яке обладнання, необхідне виконання військових завдань.

4. Довговічність та безперебійна працюю. Сонячні панелі мають максимально просту конструкцію, не оснащені механічними елементами. Все це мінімізує зношування конструкцій. При дбайливій експлуатації сонячні панелі та батареї можуть бути не одне десятиліття.

5. Сонячні панелі та батареї - це безкоштовна електроенергія, доступна в будь-якому місці, навіть там, де немає електромережі. Витрати необхідні лише на самому початку, при виробництві, встановленні конструкцій. Під час експлуатації додаткові витрати можуть бути пов'язані з необхідністю усунення поломок та збоїв у роботі.

6. Екологічність. Важлива складова у роботі сонячних панелей. Батареї не виділяють шкідливі речовини, не завдають шкоди довкіллю. Під час роботи таких систем не виникають сторонні шуми, що є особливо важливим для військових на передових позиціях.

7. Необмежений доступ до ресурсів. Встановити сонячні батареї та панелі можна в будь-якій місцевості. Навіть у похмуру погоду система накопичуватиме і генеруватиме сонячну енергію, перетворюючи її на електрику, так необхідну для підзарядки гаджетів військових, обладнання, всілякої апаратури, в тому числі в польових умовах, далеко від джерел живлення.

Волонтери Сокира Волі роблять все можливе, щоб допомогти українським військовим в отриманні альтернативних джерел харчування та постачають на позиції сонячні панелі та батареї, які відрізняються компактними розмірами, швидкістю збирання та розбирання на новому місці, досить високою потужністю.

 
 
 
Схожі статті