Каталог М131 31 Січня 2020 12:28Марина Сейлор

Спермограма у Києві у лабораторії ІГР ЛАБ біля м. Житомирська

Важлива частина діагностики безпліддя і запальних захворювань у чоловіків - дослідження сперми під назвою спермограма. Даний тип дослідження дозволяє визначити кількісні та якісні характеристики еякуляту, зробити висновки про наявність запального процесу в органах сечостатевої системи, а також оцінити фертильність - запліднюючі здатності насінної рідини.

Матеріал для аналізу - основні вимоги

Спермограма Київ за найкращою ціноюДля отримання достовірних і максимально точних результатів аналізу потрібна спеціальна підготовка, а також правильний збір матеріалу для дослідження.

Сперма на аналіз повинна бути отримана шляхом мастурбації. Еякулят збирається в стерильний посуд. При цьому перерва між останнім статевим актом і забором сперми повина становити не менше 2-х і не більше 7 діб. За тиждень до дослідження рекомендується:

  • відмовитися від алкогольних напоїв;
  • виключити прийом сильнодіючих лікарських препаратів - якщо на момент здачі аналізу пацієнт приймає медикаменти за життєвими показаннями, за призначенням лікаря, варто попередити про це лікаря-лаборанта;
  • за 7 днів до аналізу виключити будь-які теплові процедури - лазня, сауна, гаряча ванна і т.п.

Чоловіча сперма постійно змінює свої властивості і якості під впливом різних факторів. Тому одноразова здача аналізу не інформативна. У разі отримання незадовільних результатів дослідження рекомендується повторне складання спермограми через 3-4 тижні.

Правила збору матеріалу

Еякулят на аналіз отримують за рахунок мастурбації. Інший спосіб отримання сперми для аналізу, наприклад, перерваний статевий акт або з презерватива, заборонені. Матеріал для дослідження збирається в заздалегідь приготовлений стерильний контейнер, на якому вказуються персональні дані пацієнта, а також точний час отримання еякуляту.

При бажанні сперма може бути зібрана в домашніх умовах і доставлена ​​у лабораторію протягом 1 години. Лікарі рекомендують проводити збір матеріалу безпосередньо в лабораторії, в спеціально обладнаному приміщенні. У такому випадку лікар-лаборант зможе приступити до проведення аналізу вже через кілька хвилин після забору насінної рідини.

Що визначає спермограма?

Спермограма - надзвичайно інформативний тип дослідження, який дозволяє діагностувати не тільки наявність запального процесу в органах сечостатевої системи, але й також інші відхилення від норми:

  • зниження нормальної кількості сперміїв у зразку біоматеріалу;
  • наявність у спермі еритроцитів і лейкоцитів;
  • загальне зниження числа здорових сперміїв у еякуляті;
  • повна відсутність сперматозоїдів в спермі;
  • кількість сперміїв з порушеною морфологією.

За результатами спермограми і додаткових методів діагностики лікар може встановити діагноз (причину безпліддя) і підібрати максимально ефективний метод лікування.

Крім того, спермограма в обов'язковому порядку проводиться перед процедурою ЕКО, а також при необхідності кріоконсервації насінної рідини для подальшого зберігання.

Скільки коштує спермограма і де здати аналіз у Києві?

Спермограма - доступний за ціною метод діагностики безпліддя та інших патологій репродуктивної системи чоловіка, який ви можете здати у лабораторії ІГР ЛАБ. Вартість аналізу представлена ​​на офіційному сайті клініки. Ви можете пройти обстеження у зручний час і отримати консультацію фахівця для розшифровки результатів.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ