Спецслужбы РФ пытались дать фейковое интервью с Порошенко в New York Times
В мережі 13 Квітня 2016 9:34Марина Сейлор

Спецслужбы РФ пытались дать фейковое интервью с Порошенко в New York Times

Пресс-секретарь президента Украины Святослав Цеголко заявляет, что российские спецслужбы пытались организовать интервью для американской газеты New York Times от имени Петра Порошенко.

Про це речник глави держави написав на своїй Facebook-сторінці.

"Российские спецслужбы продолжают гибридную войну против Украины. С помощью фальшивого письма они попытались организовать интервью американской газете New York Times от имени Президента Украины", - повідомив він.

1

"На фальшивом бланке подали телефоны и электронные адреса своих агентов, провели переговоры и даже по телефону озвучили "ответы" на вопросы. К чести газеты, журналисты проверили достоверность записи в настоящий пресс-службе и фейковое интервью не попало на страницы. Спасибо им за это", - додав Цеголко.

Він також дав посилання на контакти справжньої прес-служби Адміністрації президента.

Святослав Цеголко
Російські спецслужби продовжують гібридну війну проти України.
З допомогою фальшивого листа вони спробували організувати інтерв’ю американській газеті New York Times від імені Президента України. На фальшивому бланку подали телефони та електронні адреси своїх агентів, провели переговори і навіть телефоном озвучили «відповіді» на питання.
До честі газети, журналісти перевірили достовірність запису у справжній прес-службі і фейкове інтерв’ю не потрапило на шпальти. Дякую їм за це.
Звертаємося до всіх ЗМІ. Алгоритм співпраці з прес-службою АП за цим посиланням: http://www.president.gov.ua/en/press-office/press-1

Источник: http://oleg-leusenko.livejournal.com/4225388.html

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ