Спіймали на гарячому: Представник ОБСЄ потай шпигував за силами АТО для терористів

Переглядів: 608
Спіймали на гарячому: Представник ОБСЄ потай шпигував за силами АТО для терористів В мережі
Мартін Сайдік вживав усіх заходів для того, щоб не бути ідентифікованим під час свого перебування в районі Маріуполя — зокрема, пересуваючись як «звичайний» представник ОБСЄ в складі патруля.
Представник ОБСЄ на переговорах у Мінську Мартін Сайдік нещодавно потай побував у зоні АТО на Маріупольському напрямку. Про це повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» координатор групи «Інформаційний спротив», нардеп Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

«З 4 по 6 червня група «ІС» фіксувала знаходження в секторі «М» (Приморський, він же Маріупольський напрямок) спеціального представника голови ОБСЄ в складі Тристоронньої контактної групи по реалізації мирного плану на Сході України Мартіна Сайдіка», — написав Тимчук.За його словами, Сайдік намагався розвідати про позиції українських військ. «Пан Сайдік вживав усіх заходів для того, щоб не бути ідентифікованим під час свого перебування в даному районі — зокрема, пересуваючись як «звичайний» представник ОБСЄ в складі патруля, здійснив 5 червня виїзд в район населеного пункту Павлопіль. Під час спілкування з місцевим населенням пана Сайдіка цікавили питання місць розташування підрозділів ЗСУ в даному районі», — розповів Тимчук.

«Викликає подив той факт, що вже через кілька годин після поїздки Сайдіка в район Павлополя прозвучала заява «заступника командувача корпусом МО ДНР» Басуріна, який оголосив, що якщо з районів населених пунктів Павлопіль і Пищевик українські війська не будуть виведені найближчим часом, то керівництво «ДНР» буде вважати, що «місія ОБСЄ повністю підтримує агресивні дії української сторони», — зазначив нардеп.

Тимчук також розповів про зустріч Сайдіка з мешканцями Широкиного у Маріуполі. «6 червня в Маріуполі в штабі місії в 10.30 годин Мартін Сайдік провів зустріч з місцевими жителями населеного пункту Широкине Новоазовського району (на зустріч прибули 7 жителів зазначеного населеного пункту, які в даний час змушені тимчасово проживати в Маріуполі). Під час зустрічі місцеві жителі вказали Сайдіку на той факт, що українська влада нібито затягує питання з розмінування території цього населеного пункту, не вказавши про неможливість даних дій через постійні обстріли з боку російсько-терористичних військ. Під час зустрічі Сайдік вільно спілкувався російською мовою, знання мови він пояснив тим фактом, що працював у Москві (РФ) співробітником посольства Австрії», — розповів Тимчук.

Джерело: http://patrioty.org.ua/other/spiimaly-na-hariachomu-predstavnyk-obsie-potai-shpyhuvav-za-sylamy-ato-dlia-terorystiv-121719.html

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of