Співачка Приходько подає в суд на Порошенка
Політика 27 Травня 2018 13:07Марина Сейлор

Співачка Приходько подає в суд на Порошенка

Відома українська співачка Анастасія Приходько подає в суд на Адміністрацію президента Петра Порошенка, заявивши, що в піар-ролик Порошенко її залучили обманом.

«Міністр культури Євген Ніщук запропонував знятися мені в соціальному ролику, в якому я повинна була сказати: «Розвивайте український простір і українську культуру, слухайте українське - це модно». Але мене ніхто не попередив, що в кінці відео до моїх слів буде додана фраза: «разом з Петром Порошенком». Я зажадала зняти цей ролик з ефірів або вирізати кадри зі мною, оскільки я не маю стосунку до передвиборчої кампанії Порошенка, однак цього так і не сталося», - розповіла співачка.

За словами Анастасії Приходько, вона не очікувала такого підлого вчинку від українського лідера і його оточення і тепер має намір подати в суд. «Люди борються за незалежність і за вільну Україну, а також за власні права. Тепер і мені доведеться битися за свої права. Моє ім'я підло використали в політичних іграх. Це дуже бридкий і підлий вчинок», - заявила Приходько.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/165395-pevica-prikhodko-podaet-v-sud-na-poroshenko.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ