Прес-релізи 23 Листопада 2021 20:50Марина Сейлор

Срібні прикраси – тонкощі вибору

Які сережки вибрати для маленької дитини?

Найбільш широко використовуваним дорогоцінним металом є 14-каратне натуральне золото. Срібло економічніше.

Більшість дітей дуже добре сприймають золото і не дратуються через нього. Його стійкість до зовнішніх впливів означає, що воно може прикрашати зовнішність дитини протягом багатьох років і передаватися у спадок декільком дітям.

  • Жовте золото позначається числом 585/1000, яке вказує на частку золота в загальному золотому сплаві. 58,5% всього сплаву становить чисте золото, а інші 41,5% - інші домішки.
  • Біле золото - це сплав, отриманий шляхом додавання до чистого золота інших металів, таких як паладій і нікель. Однак нікель іноді може викликати алергічну реакцію.
  • Рожеве золото знаходиться на півдорозі між білим і жовтим золотом. Додавання міді надає йому червоного кольору і робить його більш підходящим для світлошкірих людей.
  • Срібло з мінімальним додаванням нікелю для міцності має 925/1000; воно містить 92,5% срібла і 7,5% інших металів.

Ознайомтеся із нашим каталогом прикрас можно на сайті нашої компанії Kviten. Ви обов'язково знайдете оригінальну річ, яка зробить ваше маленьке дитя модним.

Який дитячі  сережки кращі, зручніші або безпечніші?

Прикраси для маленьких дівчаток повинні бути якомога більш легкими, маленькими, зручними для носіння і не заважають під час сну.

Основні вимоги полягають у тому, щоб вони не завдавала дитині болю, не прилипали до волосся і одягу і не викликала болю або дискомфорту.

З цієї причини срібні сережки з камінням і моделі, інкрустовані дорогоцінними камінням потрібно підбирати з відповідальністю. Носіння таких прикрас зробить їх модними на кожен день та для особливих подій в житті. Це срібні прикраси , дизайн яких поєднує в собі лаконічність та вишуканість. Виділяє непересічність та підкреслює характер.

Також хорошим вибором будуть срібні сережки дитячі із зображенням тварин та інших об'єктів.

Це можуть бути:

  • комахи.
  • сердечки
  • бантики
  • персонажі з казок і мультфільмів

Колір каменів зазвичай підбирається у відповідності з кольором очей дитини або зоряним знаком дати народження. Прозорий білий цирконій вважається універсальним і є нейтральним каменем, який підходить будь-якій маленькій леді.

Що стосується дизайну, дитячі сережки гладкі та округлі, без гострих країв. Вони також зроблені з класичною застібкою для зручності використання.

Схожі статті