Події 7 Квітня 2020 21:44Mikel

США перекинули в Європу стелс-бомбардувальники B-2 Spirit

ВПС США перекинули з авіабази Уайтмен в Міссурі на базу Лажеш на Азорських островах (Португалія) бомбардувальники B-2 Spirit зі складу 509-го і 131-го бомбардувальних крил .

Як повідомляє Європейське командування ВС США (EUCOM), переліт через Атлантичний океан забезпечували літаки-заправники KC-10 Extender зі складу 305-го транспортного крила з авіабази Макгуайр (Нью-Джерсі).

Літаки будуть діяти в зоні відповідальності Європейського командування. Стратегічне розгортання бомбардувальників в Європі забезпечить ознайомлення членів екіпажів з потенційним театром військових дій і продемонструє підтримку союзників.

Розміщена на авіабазі Лажеш 65-група призначена для підтримки бойових операцій американських збройних сил, спільних операцій і операцій НАТО.

Схожі статті

Notice: Функцію WP_Object_Cache::add було викликано неправильно. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078