США продовжуватимуть розширення санкцій відносно Росії  до виконання мінських угод, – Джон Керрі
Світ, Україна 3 Грудня 2015 17:28Анастасія Росул

США продовжуватимуть розширення санкцій відносно Росії до виконання мінських угод, – Джон Керрі

США продовжать підтримувати розширення санкцій проти Росії аж до повного виконання мінських угод, заявив держсекретар Джон Керрі в Белграді, де він зустрівся з главою МЗС України Павлом Клімкіним .

Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на заяву державного департаменту.

Вони обговорили поточну ситуацію на сході України, включаючи постійну російську підтримку сепаратистів на цих територіях. Співрозмовники підкреслили важливість повного виконання мінських угод усіма сторонами, в тому числі безперешкодний доступ для спостерігачів ОБСЄ.

Держсекретар США також дав зрозуміти, що, до тих пір, поки мінські угоди не будуть повністю реалізовані, США та партнери і надалі підтримуватимуть розширення існуючих міжнародних санкцій відносно Росії

Джон Керрі підтвердив що США підтримує Україну та її суверенітет. Він високо оцінив прогрес реформ в Україні та закликав продовжувати зусилля у боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, державний секретар США Джон Керрі під час виступу на Раді міністрів ОБСЄ в Белграді зазначив, що Росія повинна переконати сепаратистів Донбасу надати повний доступ представникам ОБСЄ.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ