Старших офіцерів розвідки ЗСУ обвинувачують у вбивстві «мирного» артилериста так званої ЛНР. Таке може бути тільки в Україні
Україна 5 Травня 2018 23:54Денис Діденко

Старших офіцерів розвідки ЗСУ обвинувачують у вбивстві «мирного» артилериста так званої ЛНР. Таке може бути тільки в Україні

Старших офіцерів розвідки ЗСУ обвинувачують у вбивстві ворога. Дійсно звучить абсурдно. 

Про це більш детальніше можна дізнатися з блогу адвоката Сєрікової Катерини Сергіївни.

Підполковники штабу оперативного командування «Захід» Олександр Горбачов, Олексій Комонов, розжалуваний підполковник ВСП Рівненської області Сергій Стрілець, начфіз 8 полку Сергій Онищук, прапорщик Іван Васюк… Всі ці прізвища так чи інакше асоціюються із кримінальною справою щодо загибелі затриманого у 2014 році на блок-пості сватівчанина Олега Куницького – сина бізнесмена і колишнього, депутата Луганської обласної ради від КПУ Володимира Куницького. Горбачову інкримінується викрадення зброї, викрадення документів Куницького та автомобіля Куницького (який до нього викрадали вже двічі). Ще Горбачова звинувачують у тому, що він немов би віддав наказ похоронити Куницького-сина позаобрядовим способом. Стрільцю інкримінують викрадення Куницького, викрадення його автомобіля, перевищення повноважень та катування.

При цьому у 2017 році виникає справа щодо Горбачова та Комонова, в якій офіцерів звинувачують у вбивстві артилериста так званої ЛНР. І це вже не смішно. На суди по мирному російському артилеристу по дивному перебігу обставин приїжджає група підтримки Куницького-старшого. Співпадіння? Наврядчи.

Цікавим є той факт, що слідчим по кримінальному провадженню була майор Рубан Наталя Тихонівна, яка попутно є дружиною племінника Куницького (батька), який працює у Куницького начальником охорони. Поряд з цим,  починаючи із 2017 року, продовжуючи моментом затримання військових 29 червня 2017 року та станом на сьогодні - з боку військової прокуратури було допущено дуже багато порушень, частина яких має явні ознаки кримінальних злочинів. 

Завершувальним аккордом у кримінально-прокурорський епопеї є підробка звернень народних депутатів України. Звернення від народного депутата України Кіссе А.І. було умисно підроблено невстановленими на сьогодні особами і було використано для впливу на прийняття суддею Ковальовим В.М.  рішення про продовження бойовим офіцерам ЗСУ запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Кому вигідне виведення з ладу бойових одиниць ЗСУ, «знищення» найкращих українських офіцерів, дискредитація всіх Збройних Сил України?

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ