“Стерилізувати!”«Слуга народу» Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти «низької якості».
Політика 21 Липня 2021 18:55Марина Сейлор

“Стерилізувати!”«Слуга народу» Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти «низької якості».

Постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки голови парламентського комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів, нардепа від фракції «Слуга народу» Галини Третьякової. Про це йдеться в заяві Постійної комісії ФПУ.

У відкритому листі до спікера Верховної Ради організація вимагає відкликати з посади голови комітету Третьякову через її «антисоціальну та антигуманну позицію».

Обурення Комісії ФПУ викликало відео, на якому Третьякова розмірковує про доцільність виплачувати безробітним громадянам соціальну допомогу. Зокрема, вона заявила, що в родинах, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти «дуже низької якості».

«Коли демографічно надаємо такі засоби, які використовуються родиною, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати їй рівні права, освіту, а для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості. Вони призводять до того, що теж сідають на державні кошти», – вважає народна обраниця.

Також вона стверджує, що Велика Британія і Сінгапур приймають жорсткі заходи для боротьби з безробітними.

«Велика Британія в цьому сенсі дуже жорстока щодо тих, хто не працює. У них навіть колись був заступник міністра соцполітики, який сказав, що той, хто хоче отримати соціальну допомогу, має бути стерилізований. Ось така жорстока політика. Хочу сказати, що дуже часто Лі Куана Ю (експрем’єра Сінгапуру, – ред.) згадують, що там дуже хороший Сінгапур. Лі Куан Ю стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти», – сказала Третьякова.

Загрузка...

«Слуга народу» зазначила, що такими садистськими методами влада інших держав «викорчовувала в нації елементи, які не є захисниками і годувальниками».

Антисоціальний світогляд Г.Третьякової

Україна – соціальна країна?Можна вважати антисоціальний курс державної політики, коли керівниця комітету соціальної політики Верховної Ради #ГалинаТретьякова після пропозицій «наїджати та дискримінувати найманого працівника» вже захопливо наводить приклади про «каструвати та стерилізувати»Ось така вона «нова нормальність» за світоглядом нардепки СНЦе і про «дітей дуже низької якості», і про «потрібно стерилізувати»…., і про барське ставлення Ось слухаєш ії брєд і думаєш: А чому вона з мільонних зарплат наглядових рад мовчить, премії по триста – чотриста тисяч в міністерствах та ЦВК….може на них потренується? Чи боїться?І нічого, – каже вона. Спочатку обурюються та протестують, потім замислюються, потім стають прихильниками….класичне вікно ОвертонаСлухайте, робіть перепост та розголос.P.S. До речі, ця нардепка таки протягнула рішення комітету який вона очолює щодо рекомендації розглянути на цій сесії антипрофспілковий законопроект 2681. І це попри те, що Петиція «не розглядати законопроект 2681» набрала необхідні 25 000 голосів.Далі буде…

Опубліковано Страйком "Заради Майбутнього" Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

«Співати пісні потрібно тим, хто щодня встає на захист своєї Батьківщини, на захист свого будинку, і щоб готувати своїх утриманців. Усі, хто цього не робить, вони не можуть відносити себе до гідного життя», – додала Третьякова.

Нагадаємо, раніше Третьякова заявляла, що держава роздає пільги тим, хто на це «не має права», але отримав «корочку» Учасника бойових дій (УБД).

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/141711/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ