Столтенберг: засідання спільної ради Росія-НАТО не буде

Переглядів: 117
Столтенберг: засідання спільної ради Росія-НАТО не буде Світ

Північноатлантичний альянс не збирається проводити спільну раду у форматі Росія-НАТО.  Принаймні таку заяву озвучив Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, напередодні засідання міністрів оборони Альянсу.

«Рішення про проведення засідання ради Росія-НАТО немає. Було дві зустрічі після початку кризи в Україні. Чи буде засідання найближчим часом – станом на сьогодні рішення з цього питання прийнято не було», − зазначив Столтенберг.

Крім того, генсек НАТО додав, що у розпорядженні країн та політичних діячів Альянсу є зв’язок з Росією. Також, Столтенберг поспілкувався з керівництвом РФ, стосовно порушення повітряного простору Туреччини.


Генеральний секретар наголосив, що будь-які контакти між США та Росією стосовно запобігання інцидентів «між різними літаками різних держав, які проводять дії в одному просторі».

Нагадаємо, що 3 та 4 жовтня російські літаки порушили повітряний простір Туреччини. З цього приводу було скликано екстрене засідання НАТО. Сам Столтенберг не вірить у випадковість цих подій.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Загрузка...