Прес-релізи 22 Вересня 2023 10:04Марина Сейлор

Стильний і якісний одяг від Zilli в інтернет-магазині Domino

Французький модний дім ZILLI розпочав свою історію в 1970 році, коли талановитий кравець Теофіл Зіллі та бізнесмен Алан Шимель об'єднали зусилля у прагненні створити ексклюзивний бренд чоловічого одягу. Амбіції Теофіла збіглися з періодом бурхливого розвитку фешн-індустрії у Франції. Перша чоловіча колекція була сприйнята публікою з великим ентузіазмом: якість виробів і трепетне ставлення до кожної деталі стали відмінною рисою бренду.

У чому секрет успіху?

Стандарти виготовлення продукції суворо контролює сам засновник бренду, який ретельно відстежує навіть дрібні, на перший погляд, аспекти. Крій усіх костюмів відміряють із неймовірною точністю, матеріали та методи їхньої обробки проходять ретельний добір, а фурнітуру завжди тестують на довговічність. Упевнені в собі чоловіки гідно оцінили такий підхід дизайнерів. Елегантні та водночас зручні вироби дають змогу мати статусний і солідний вигляд, де б ви були. Інтернет-магазин Domino https://domino.ua/zilli пропонує широкий вибір модного одягу ZILLI.

Брюки TORINO від Zilli

Головні особливості брендових виробів:

  • Виробництво взуття здійснюється майстрами вручну, а перед відправленням у роздрібну мережу кожна пара проходить додаткову обробку на заводі.
  • Шкіра крокодила чи страуса, натуральні хутра – саме такі екзотичні матеріали нерідко використовуються для пошиття одягу.
  • Поряд із ручним виробництвом у цехах використовується сучасне обладнання, яке дає змогу працювати швидше.

Поєднуючи у виробництві класичні техніки та сучасні технології, дизайнерам вдається створювати оригінальні стилістичні образи для чоловіків.

Снiкери DOUCAL`S від Zilli

Як утримати пальму першості?

Сегмент luxury відомий своєю неймовірною конкуренцією, проте ZILLI вдається підтримувати свою концепцію ось уже кілька десятиліть. Увага до деталей і якість продукції стали основою стабільності бренду. Ідеї та смисли, які вкладалися у виробництво в 70-тих роках, залишаються актуальними й до сьогодні. Одяг потребує мінімального догляду та зберігає свій зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Естетика та функціональність – постійні супутники власників одягу та взуття ZILLI.

Купуйте оригінал у перевірених магазинах

У люксовому онлайн-бутику Domino ви можете придбати одяг та взуття від ZILLI за конкурентною ціною. Клієнти можуть купити такі елегантні та стильні предмети гардероба, як куртки, светри, поло, сорочки та багато іншого. Одяг і взуття від цього бренду використовується для ділових зустрічей, романтичних побачень і відвідування культурних заходів. Сформуйте ваш ідеальний вигляд на кожен день разом із Domino.

Схожі статті