Прес-релізи 16 Листопада 2020 9:57Марина Сейлор

Сучасні методи вирівнювання зубів

Красива посмішка відразу розташовує співрозмовника, надає всім людям впевненості. В якості основного критерію привабливості посмішки виступають білі рівні зуби. Допомагає людині стати володарем не тільки здорових, а й практично абсолютно рівних зубів, фахівець ортодонт. Якщо ви хочете мати гарну посмішку і рівні зуби, тоді запишіться на прийом до ортодонта на сайті kc-dent.com.ua/services / ortodontya / . Фахівці стоматологічної клініки своєму розпорядженні цілий арсенал різних методик і конструкцій, які дозволять виправляти прикус ефективно. Це брекети різних систем, а також широкий вибір кап для пацієнтів різного віку.

Раннє ортодонтичне лікування має свої переваги:

  • зменшить термін носіння коригуючих прикус систем;
  • допоможе уникнути прояву проблем надалі;

  • зменшить емоційне навантаження на свідомість в результаті порушення красивого зовнішнього вигляду.

Не потрібно соромитися проблем з неправильним змиканням своїх зубів. Зробивши в клініці ортодонтичне лікування прикусу, Ви можете сміливо посміхатися і не відчувати жодного дискомфорту при спілкуванні з різними людьми. Зараз ортодонтія в Житомирі здатна на те, про що Ви навіть не здогадувалися.

Чим відрізняються між собою брекети і капи?

Брекет-система являє собою набір, який складається з замків, що наклеюються на зуби, і декількох металевих дуг з пам'яттю форми.

Капи для виправлення прикусу виготовляються персонально для кожної людини після зняття відбитків і відлиті діагностичних моделей. Набір включає в себе від 8 до 20 кап в залежності від складності випадку і тяжкості аномалії.

Переваги комфортної стоматології доктора Колоса в Житомирі

Комфортна стоматологія доктора Колоса працює тільки за сучасними технологіями, використовуючи високоякісне обладнання та найновіші методики в галузі стоматології.

Кожен стоматолог - професіонал своєї справи. Тільки дипломовані фахівці, які пройшли всі різну профпідготовку. Фахівці комфортної стоматології доктора Колоса - це не тільки лікарі вузької спеціальності, а також психологи та просто відмінні співрозмовники.

У цій стоматологічній клініці завжди панує комфортна і затишна обстановка. Весь персонал доброзичливий і гостинний. Вартість послуг стоматологічної клініки "KC DENT" є для багатьох прийнятною.

Варто відзначити, що прейскурант стоматологічних послуг містить не фіксовану вартість, так як спочатку жоден стоматолог не може визначити, скільки буде коштувати та чи інша процедура, а якщо виконується комплексне лікування під ключ, таких процедур може бути навіть кілька.

Схожі статті