Каталог М91 19 Вересня 2018 12:20slovotkach

Суміші Friso: найкраще для дітей

Збалансоване харчування малюка становить основу правильного формування організму. Якщо дитина не буде отримувати раціонального харчування, її розвиток буде затримуватися, малюк розпочне хворіти. Наші діти – це наше саме найдорожче, все найкраще хочеться віддати їм. Люблячі батьки піклуються про свого малюка, тому обирають харчування Friso Gold. Це збалансований комплекс нутрієнтів, вітамінів та мінералів, легко засвоюваний білок. Все разом допомагає підтримувати здорове травлення та посилювати опорні сили організму. Якщо ви бажаєте купувати кращі суміші для дітей в Україні - зверніть увагу на продукцію Фрісо.

Особливості дитячого харчування Friso

Кожна банка Friso – це натуральність та гармонійне поєднання всіх потрібних малюкові компонентів. Харчування ним безпечне, корисне та поживне.

Особливими рисами сумішей є те, що:

• кожна бляшанка містить натуральні продукти, тому малюки отримують силу та енергію самої природи;

• в дитячому харчуванні містяться лише безпечні інгредієнти та збалансоване їх поєднання;

• продукція проходить ретельну перевірку та рекомендована для вживання дітьми.

Турботливі батьки знають, що правильне харчування допомагає малюкові зростати здоровим, розумним та щасливим.

Призначення дитячого харчування Friso

Продукція Friso виготовлена для дітлахів різного віку: вона адаптовані для дітей з першого дня народження до трьох років. Суміш Фрісо в Україні користується великим попитом і це зрозуміло. Від основи залежить дуже багато. Тому так уважно виробники ставляться до якості молока. Головний принцип компанії – від трави до стакану. Це значить, що кожен етап, який передує виготовленню готового продукту, знаходиться під постійним контролем. Компанія має майже двадцять тисяч фермерських хазяйств, які постачають якісний та натуральний компонент.

Гарне молоко дає лише здорова корова, тому про їх стан та якість утримання ретельно дбають працівники господарств. Як правило, це покоління, які передають свій досвід один одному. Донести користь молока до кінцевого продукту допомагають справжні фахівці, які досягли високого результату при переробці молока у суміш.

Якість завжди залишається на першому місці у компанії. Температурна обробка білка дозволяє створити продукцію, яка не призводить до харчової алергії, а комбінація нутрієнтів – формує стійкий імунітет.
Харчування дітей сумішами Фрісо – це краще, що можна дати малюкові для безпечного старту.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ