Каталог М153 24 Липня 2021 12:29Марина Сейлор

Суцільні купальники

Вибір купальника для літнього сезону - це завжди серйозно і непросто. Балконет з повністю відкритими плечима або холтер, моделі з пуш апом або просто ущільненими чашками, однотонний комплект або з трендовим квітковим принтом - різноманітність величезна. А адже ще не переглянуті красиві моделі витончених закритих купальників і це ще більше людям ускладнює вибір! Купити суцільні купальники можна на сайті https://bianka.com.ua/sutsilni/ з доставкою додому. Вартість їх є для багатьох прийнятною.

Вибираємо купальник в залежності від типу фігури

Суцільні купальники можуть мати особливі вставки, передбаченими в області таза і живота. Їх наявність змушує вашу фігуру здаватися більш стрункою, тягнучи її. Наявність широких бретелей, а також чашок на кісточках допоможуть надати привабливості вашої грудей. Спільні моделі слід вибирати з урахуванням принтів: повним жінкам краще уникати великих і яскравих зображень.

Модні моделі пляжних нарядів

В наш час кожна дівчина може вибрати неповторний і унікальний костюм для пляжного відпочинку. Різні деталі надають звичайному цілісного поряд велика кількість облич.
В цьому році в тренді такі моделі:

  • з ажурними вставками;

  •  в'язані;

  • з вирізами з боків різної форми і розміру;

  • з великими кількістю смуг, що перетинають тіло в різних напрямках;

  • асиметричні.

Також злитий купальник представлений в різних кольорах.
Упевнені в собі жінки можуть купити спільний купальник пландж з глибокими вирізами спереду і ззаду. Цю модель не варто вибирати тим дівчатам, у яких немає талії. Для них також буде привабливі монокіні, в яких передбачені або симетричні, або асиметричні вирізи. Приваблива і модель Swim-dress. Її особливість полягає в тому, що є невелика спідничка, яка може прикрити ймовірні дефекти в нижній частині тіла.

Суцільний купальний костюм хороший для великої кількості ситуацій. Він може бути найбільш цнотливим або занадто відвертим з великими вирізами на животі та спині.

Злиті купальники красиво виглядатимуть як на худих, так і на пишних формах. Моделі з ущільненими чашками і суцільнокроєними бретелями підтримують груди. Спеціальний крій, драпірування на животі і боках наочно стрункою і коригують вигини фігури. Тканина еластична і приємна до тіла, щільно облягає і не здавлює. Купальники моментально висихають і відмінно тримають форму, матеріал стійкий до солоній воді і палючому сонцю. Класичні моделі майо і танк часто використовують і для басейну, так як вони зручні і не сповзають.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ