Новини, Політика, Україна 4 Листопада 2021 8:48Марина Сейлор

Син померлого мера Харкова Геннадія Кернеса Данило Привалов дуже обурений. Зеленський не чекав…

Син померлого мера Харкова Геннадія Кернеса Данило Привалов обурився тим, що ні президент України Володимир Зеленський, ні інші високопоставлені українські чиновники не прийшли на похорон градоначальника.

Про це він розповів в коментарі “Стране”.

Так, Привалов розкритикував Офіс президента за те, що ніхто з керівників центральної влади не приїхав вшанувати пам’ять Кернеса. Також син мера Харкова прокоментував повідомлення представництва глави держави, опубліковане в зв’язку зі смертю його батька.

“Дуже здивувався. Ця фраза недалеких клерків про” до нього було неоднозначне ставлення “явно не належить президенту. Або в ОП вже у Зеленського взагалі нічого не питають і слова не дають? Вони дружили з батьком, знали один одного, зустрічалися і бачилися багато разів . Ти – президент, а Харків – зразково-показове місто. З огляду на колосальний рейтинг батька, що він мав на увазі під словом “неоднозначність”? Його життя було неоднозначним, або що? У мене дружина дуже правильно з цього приводу написала: “Я вам бажаю, коли ви підете зі своєї посади, щоб про вас все було однозначно “. Мене втомило те, що меншість продавлює більшість. Нехай приїде до Харкова і запитає, як харків’яни ставляться до мера?”, – сказав Привалов.

Нагадаємо, що попрощатися з Кернесом прийшли 110 тисяч харків’ян.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/153986/

Схожі статті