“Та я тебе розчавлю!”. Президент Франції розповів, як Путін погрожував Порошенку
Політика 30 Серпня 2018 19:15Марина Сейлор

“Та я тебе розчавлю!”. Президент Франції розповів, як Путін погрожував Порошенку

Колишній президент Франції Франсуа Олланд в мемуарах розповів про деталі переговорів "Нормандської четвірки" в Мінську в лютому 2015 року, пише "Тиждень".

За словами колишнього президента Франції Путін і Порошенко часто переходили на крик, а російський президент і зовсім відкрито погрожував військовою атакою на Донбасі.

"Він хотів зберегти свій вплив на російськомовні регіони і максимально послабити проєвропейську владу в Києві", - згадує Олланд. Він зізнався, що всі розуміли - Путін тягне час, щоб оточити українську армію і вдарити по ній. Олланд і Меркель були стривожені і попросили відмовитися від вечері, щоб все таки швидше завершити занадто нервові переговори.

За словами Олланда, Путін залякував і Меркель, то лестив їй, то розповідав якісь ретро-історії. Саме Меркель писала чернетку перших мінських угод, говорить Олланд.

"Порошенко з Путіним постійно підвищували голос один на одного. Російський президент так рознервувався, що став погрожувати остаточно розчавити військо свого візаві. Це підкреслило його брехню, що російських військ на Сході України немає. Путін схаменувся і взяв себе в руки", - згадав Олланд .

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/176389-da-ja-tebja-razdavlju-prezident-francii-rasskazal.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ