“Так забрехався, що сам повірив”,- Стрєлков розлютився на Путіна через слова про Крим і Донбас
Росія 25 Травня 2021 8:38Марина Сейлор

“Так забрехався, що сам повірив”,- Стрєлков розлютився на Путіна через слова про Крим і Донбас

Колишній ватажок бойовиків Донбасу офіцер ФСБ Ігор Стрєлков розлютився на президента РФ Володимира Путіна. Причиною стало його виправдання з приводу анексії українського Криму. З обуреним заявою Стрільців виступив на особистому каналі в Telegram З нагоди 7-ї річниці анексії Криму Путін несподівано заявив, що прийняв таке рішення, щоб “не повторилася” історія з Донбасом.

При цьому він “забув”, що війну на Сході України почав вже після захоплення українського півострова. Стрєлков, коментуючи слова Путіна, зазначив, що є три версії. “Наше Унікальне Стратегічне Перевага живе” поза часом “: для нього все що відбуваються – єдина картина, без лінійної послідовності епізодів”, – припустив Стрєлков. Він уточнив, що цей варіант грає не на руку Путіну.

Раз він заздалегідь передбачав кровопролиття на Донбасі, то чому не запобіг трагедію. Друга версія, за словами диверсанта, полягає в тому, що президент РФ “так забрехався, що сам собі повірив”. І остання версія: оточення обманювало Путіна про те, що насправді відбувалося в Україні в 2014 році. “У будь-якому випадку тепер точно встановлено, що війна на Донбасі почалася до” референдуму “про приєднання Криму … Тепер у сучасних істориків є робота – терміново виправляти все, що понаписували за 7 минулих років”, – резюмував Стрєлков.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/159199/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ