Ми просимо вас відповісти лише на одне-єдине питання: що ви побачили на цьому зображенні першим ділом?

Якщо ви при першому погляді на картину ви виділили не один, а кілька образів, це свідчить про те, що ці якості притаманні вашому характеру в рівній мірі.

Тепер перевіримо значення поміченого вами образу.

Дівчинка

Ви людина неймовірно приваблива і харизматична. Люди вас слухають, розвісивши вуха і роззявивши рота. Природна сила зачарування — це ваша головна зброя, що дозволяє по клацанню пальця завойовувати нових друзів і підкорювати серця.

Череп

Стійкість, самовладання, здатність мислити розважливо, рішучість — ці слова чудово характеризують ваш характер. Ви надійна і сильна духом людина, яка ніколи не збивається з курсу, ніколи! Люди сприймають вас як скелю в розбурханому морі, про яку розбиваються всі матеріальні труднощі.

Дерева

Невизначеність і туманність майбутнього трохи лякає вас, чи не так? Вашому характеру властива невпевненість у правильності своїх власних рішень і звичок переживати по приводу і без. Спробуйте довіритися своєму шостому почуттю.

Хлопчик, що ховається за деревом

Вас справедливо можна назвати потайливою людиною і недовірливою стосовно інших. Досвід минулого навчив вас ховатися, як равлик в раковині, і не оголювати душу без приводу. Що ж, розумна обережність ще нікому не заважала.