Тепер центр Києва посилено патрулюватимуть: розкриті подробиці підготовлюваного Савченко теракту
Політика 2 Серпня 2018 19:34Марина Сейлор

Тепер центр Києва посилено патрулюватимуть: розкриті подробиці підготовлюваного Савченко теракту

Теракт у центрі Києва, який готувався народним депутатом Надією Савченко, могли реалізувати всього два десятки людей. Таку думку висловив керівник Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Бровін на брифінгу, передав кореспондент АСН.

"Ми підрахували, що приблизно до 20 осіб могли б використовувати зброю", - зазначив він. За його словами, зокрема, до десятка людей змогли б зробити 46 пострілів із 4 мінометів, щоб протягом максимум 15 хвилин зруйнувати центр столиці і знищити тисячі мирних людей.

При цьому генеральний прокурор Юлій Луценко додав, що в зв'язку з цим правоохоронні органи прийняли рішення щодо посиленого патрулювання тих місць, з яких, ймовірно, міг вестися вогонь в ході підготовлюваного теракту. Зокрема, в зону особливої ​​уваги Нацполіції потрапив Труханів острів.

Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що кероване ним відомство до 6 серпня завершить розслідування кримінальної справи, яка ведеться проти Надії Савченко і глави організації «Офіцерський корпус» Володимира Рубана. Їх підозрюють у намірі повалити владу і влаштувати теракти в Києві.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/173469-teper-centr-kieva-budut-usilenno-patrulirovat-rask.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ