З наближенням зимових холодів та черговим подорожчанням комунальних послуг питання енергоощадності все більше непокоїть наших співвітчизників. Якщо мешканці багатоповерхівок з метою економії тепла у приміщеннях утеплюють фасади будинків, замінюють старі дерев’яні вікна на металопластикові та підключають автономне опалення, то власники приватних будинків можуть встановити камін повітряного обігріву, що дозволить не тільки обігріти оселю, але й естетично збагатити її. Камін для повітряного обігріву приміщень вибір камінів для обігріву будинку надзвичайно вигідний елемент інтер’єру з надзвичайно високим коефіцієнтом корисної дії. В основі його роботи закладено принцип передачі тепла з камінної топки через систему розповсюдження підігрітого повітря до усіх приміщень будинку. Чому каміни повітряного обігріву доцільні з точки зору економії Традиційні каміни з відкритою топкою мають невисоку корисну дію (лише 10-15 %) і обігрівають переважно зону навколо каміну, залишаючи поза увагою віддалені частини приміщень. Система повітропроводу дозволяє раціонально використовувати теплову енергію для рівномірного обігріву усього будинку і збільшує ефективну дію до 80%, що збільшить енергоефективність вашої оселі. Тепле повітря розповсюджується по каналах завдяки двом складовим:
- Через конвекцію, тобто підойму нагрітому повітря догори через його різну щільність по відношенню до холодного
- Шляхом примусової конвекції за рахунок нагнітання теплого повітря до системи за допомогою вентиляторів
Широкий вибір камінів різної потужності для опалення дровами дозволить обрати оптимальний варіант для власної оселі. З однієї закладки камін може горіти до 12 годин, що дозволяє максимально економічно використовувати у осінньо-зимовий час дрова, які так само поступово зростають у ціні. Ціна питання у порівнянні з іншими засобами обігріву приміщень Ціни на каміни повітряного опалення http://energy-safe.com.ua/cini.html на перший погляд здаються занадто високими, але у довгостроковій перспективі вони набагато вигідніші за інші аналоги:
- Не потребують в подальшому додаткових витрат на відміну від електричних систем обігріву.
- Економічно споживають дрова у порівнянні з традиційними печами
Крім того такі каміни є екологічно безпечними, надійними, безпечним з точки зору виникнення пожежі й простими в користуванні та обслуговуванні.