Прес-релізи 9 Квітня 2021 13:38Марина Сейлор

Теплові насоси

Теплові насоси – це сучасна техніка, що дозволяє не лише взимку опалювати приміщення, а ще й охолоджувати його влітку. При цьому такий спосіб створення ідеального мікроклімату у приміщенні – один із найпрактичніших та найефективніших, адже він використовує природну енергію – води, ґрунту, повітря. Конструкція теплового насосу створена таким чином, що він збирає енергію, розсіяну в навколишньому середовищі, та перетворює її на тепло – воно використовується для опалення будинку, нагрівання води в крані та створення приємної прохолоди в літню спеку.

Переваги використання теплових насосів

Теплові насоси в сучасних автономних системах опалення – це ефективне рішення, що гарантує повну екологічність та безпеку. Для їх роботи не потрібен газ, а отже, у вашому домі ніколи не станеться витоку газу. Крім цього, теплові насоси мають інші переваги:

  •  Економічність – інвестувавши один раз у систему опалення, ви отримуватимете дешеве тепло у своєму домі протягом багатьох років.
  •  Екологічність – під час роботи теплового насоса у повітря не викидається жодних шкідливих речовин, а отже, обладнання повністю безпечне для людського здоров’я.
  •  Універсальність – завдяки реверсним клапанам теплові насоси можна використовувати не лише для опалення будинку, а й для охолодження.
  •  Максимально надійні та безпечні у використанні.
  •  Незалежність від газоподібного або рідкого палива. ¾ від необхідної для роботи кількості енергії теплові насоси беруть із навколишнього середовища. І тільки ¼ - це електрична енергія. Інші види палива, наприклад, газ або керосин, не потрібні. А якщо система ще й обладнана таким чином, що може використовувати електроенергію з відновлювальних джерел, тоді вона стає СО2-нейтральною і максимально екологічною.
  •  Висока окупність. За скільки часу окупиться ваша система опалення з тепловим насосом, залежить від її індивідуальних характеристик. Але найчастіше вона повністю окупається за 6-8 років.
  •  Дозволяють зекономити на придбанні додаткової кліматичної техніки (йдеться про кондиціонери). Оскільки теплові насоси чудово не лише нагрівають, а й охолоджують приміщення, ви можете вбити двох зайців, придбавши саме таку систему.

Тепловий насос «під ключ»

Звертаючись у компанію ТеплоВам задля обладнання системи опалення та охолодження, ви отримаєте:

  •  Планування проєкту.
  •  Проєктування.
  •  Монтаж системи.

На будь-якому етапі замовник може проконтролювати процес розробки та встановлення системи опалення, а також отримати відповіді на всі запитання, що його цікавлять.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ