Політика 8 Грудня 2018 20:05Марина Сейлор

Тіна Кароль презентувала вибуховий еротичний кліп. мільйони переглядів

Українська співачка і секс-символ естради презентувала кліп "Сила висоти". У відео розкішна співачка постає перед глядачами в блискучому, напівпрозорому боді, занурена в воду.

За півтора дня відео набрало більше 1,5 мільйонів переглядів. "Давно не отримувала стільки емоцій від попмузики. Якісно, ​​стильно, СИЛЬНО", "Прощай червона помада і привіт мурашки ... Спасибі, Тіна. Автору і режисерові - Браво !!", "Неймовірний! Хочеться переглядати нескінченно. Просто неймовірний кліп. Так ніжно, так красиво, Тіночка божественна"," І дуже круті біти в музиці. А кадри в кліпі просто розрив", - пишуть захоплені глядачі в коментарях.

Музику і слова пісні «Сила висоти» написав Єгор Солодовников. У новому кліпі режисер Хіндрек Маасік робить ставку на жіночність.

«Її сексуальність делікатна, її магнетизм в деталях. Переступаючи через шаблони сьогохвилинних запитів, я хотів показати в цьому кліпі ясну, красиву, щиру картину, як би це зробив будь-який художник. Для багатьох в мистецтві Тіна Кароль є музою».

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/187381-tina-karol-prezentovala-vzryvnojj-ehrotichnyjj-kli.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ