ТОП-5 найбільш питущих знаків Зодіаку і чому вони це роблять
Політика 28 Листопада 2018 11:42Марина Сейлор

ТОП-5 найбільш питущих знаків Зодіаку і чому вони це роблять

5 МІСЦЕ СТРІЛЕЦЬ

Стрільці дуже ведені люди. У них відсутній стоп-контроль і, як правило, вони п'ють до тих пір, поки не впадуть. Найцікавіше, що вони володіють міцним здоров'ям, тому їхнє захоплення спиртними напоями нечасто призводить до серйозних захворювань. Вони п'ють не стільки часто, але п'ють у дуже великих кількостях.

4 МІСЦЕ. ТЕРЕЗИ

Представники знаку Терези дуже замкнуті люди, вони часто страждають від депресії і єдиний вихід у цій ситуації вони бачать в алкоголі. Терези часто звинувачують у своїх проблемах навколишні чинники, ця життєва позиція робить їх скривдженими на весь світ і це серйозний привід, щоб зайвий раз прикластися до чарки. Терези часто спиваються, залишившись у повній самоті.

3 МІСЦЕ. ТЕЛЕЦЬ

Тельці входять у трійку найбільш питущих знаків Зодіаку. Їм просто подобається пити і весело проводити час у компанії. Вони не бачать у цьому нічого поганого, тільки вони не розуміють, що з їхніми внутрішніми якостями їм пити не можна.

2 МІСЦЕ. РАК

Раки по життю максималісти. Тому пити вони взагалі не вміють. За молодості вони напиваються і роблять багато дурних вчинків, за які їм соромно до кінця своїх днів. А чим старше вони стають, тим частіше вони випивають. Вони часто лікуються від алкоголізму і найголовніше їх якість, вони легко піддаються лікуванню і можуть кинути пити назавжди.

1 МІСЦЕ. БЛИЗНЮКИ

Близнюки шалено люблять спілкування й у них завжди багато друзів. Вони не можуть відмовлятися від пропозиції випити в компанії. Їм подобаються бути в центрі уваги, а алкоголь добре їм в цьому допомагає. Близнюки часто страждають алкогольною залежністю і як правило вони ніколи не визнають себе алкоголіками.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/186123-top-5-samykh-pjushhikh-znakov-zodiaka-i-pochemu-on.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ