ТОП-7 романтичних вчинків хлопця, про які ти мрієш

ТОП-7 романтичних вчинків хлопця, про які ти мрієш

Образ ідеального хлопця зазвичай дуже практичний. Це означає, що далеко не факт, що ти уявляєш собі його зовнішність у всіх деталях, але зате ти дуже чітко знаєш, як він повинен діяти і які вчинки робити у ваших ідеальних стосунках. І ще - які емоції повинен дарувати тобі. По суті, ідеальні стосунки - це перманентний букетно-цукерковий період, коли ви просто не можете надивитися один на одного, надихатися один одним...

Насправді, на жаль, цукерково-букетний період не вічний. Але навіть твій постійний хлопець, з яким ти разом не один місяць, а може, й рік, може здійснювати такі прості, але разом з тим романтичні кроки, які наблизять стосунки до ідеалу. Для цього потрібно всього лише:

- Частіше говорити "Я кохаю тебе".

Люди помилково вважають, що сказані занадто часто ці слова знецінюються. Але це зовсім не так! Той, хто дійсно кохає, готовий повторювати це вічно, і вічно чути у відповідь "Я тебе теж".

- Подарувати обручку.

А чому б і ні, правда? Адже обручка - це не обіцянка того, що завтра ви побіжите до РАГСу. Це всього лише символ, визнання того, що ти - та сама жінка в його житті, від якої він хоче дітей і з якою хоче разом постарішати.

- Наносити несподівані візити.

Коли раптом він дзвонить у двері з величезним букетом квітів або в обід виривається, щоб подарувати тобі (та й собі теж) пристрасний секс - це так інтригує і прямо-таки електризує емоціями!

- Брати на сімейні заходи.

Якщо він запрошує тебе кудись разом зі своєю сім'єю - це справді дуже важливо. Це означає, що він готовий ввести тебе в своє сімейний коло і по суті, вже вважає тебе його частиною. Цінуй це!

- Влаштовувати романтичні побачення.

Не важливо, скільки ви разом, у ваших стосунках обов'язково повинні бути романтичні побачення! Ну хоча б раз на місяць. Так-так, із справжньою романтикою, прогулянками під місяцем, потаємними розмовами і ніжними поцілунками.

- Створювати спогади разом.

У вас обов'язково повинні бути спільні хобі і побільше спільних фотографій. І те, й інше - це ті ниточки, які пов'язують вас як пару, допомагає пам'ятати, хто ви один одному є і що один для одного означаєте.

- Частіше дарувати квіти.

Банально? Як би не так! Квіти в усі часи були універсальною мовою, на якому закоханий повідомляв обраниці про свої почуття. І якими б емансипованими не були сучасні дівчата, гарний букет з романтичною запискою завжди потішить око і дівоче серце.

Наталія Кривицька

А тут можна знайти найкращі ідеї романтичних вчинків від безкоштовних до розкішних, від подарунків до сюрпризів-вражень.

 

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о