Каталог М117 13 Червня 2019 14:59slovotkach

Торги ПроЗорро

ProZorro - система реформа тендерного процесу в електронних державних та публiчних закупiвлях на Україні. Згiдно з меморандумом, усi авторськi права належать Україні.

Реєстрація в системі ProZorro

У кожного користувача, який планує стати учасником торгів, виникає питання: як зареєструватись в ПроЗорро ?

Для початку необхідно увійти на офіційний сайт ProZorro.gov.ua і натиснути у верхньому правому куті кнопку "зареєструватися". Далі у спливаючому вікні вказати, в ролі кого ви будете виступати: постачальник або замовник.

З'явиться вкладка для вибору торгового майданчика. Після вибору майданчика з'явиться форма, в якій необхідно вказати такі особисті дані:

• офіційна скорочена назва *;

• мобільний номер телефону *;

• електронна адреса *;

• вигаданий пароль *.

Якщо поле позначено"*", значить його потрібно заповнити в обов'язковому порядку.

Для того, щоб зареєструватись у ProZorro , користувачеві необхідно прийняти умови Регламенту та Договору приєднання, а також дозволити використання особистих даних для подальших аукціонів. Коли рєстрація в ПроЗорро пройдена успішно, заявник може приступати до торгів.

Авторизація i вхiд

Після створення профілю потрібно пройти авторизацію, натиснувши на кнопку "профіль". У Кабінеті заявник може поміняти дані, скасовувати/оформляти підписки, виводити кошти або поповнювати баланс та брати участь у державних тендерах або створювати закупівлі.

Для проходження авторизації доступно два способи:

• за допомогою банківського виносу (коштує 9 гривень);

• безкоштовно підписати договір.

Далі з сайту Майданчики необхідно роздрукувати 2 примірника договору, внести необхідні дані та надiслати за адресою: м. Полтава, вул. Шевченко, 52, "Українська універсальна біржа", 36039.

Як працювати у системі

Всі торги проходять в онлайн-режимі. Для того, щоб оголосити про покупку, державний замовник розміщує оголошення. У ньому вказані:

• назва закупівлі;

• умови;

• вартість.

Про те, що почався торг, підприємець дізнається за допомогою двох способів: інформаційна розсилка на електронну адресу і телефон та на офіційному сайті системи. Якщо його зацікавив який-небудь торг, йому необхідно пройти авторизацію в особистий кабінет і висунути свою пропозицію. По завершенню аукціону система покаже усі ціни, залишаючи клієнтів анонімами. Іншими словами, ProZorro - редукціон, аукціон на зниження вартість.

Аукціон складається з трьох етапів. У його процесі у кожного заявника є можливість знизити свою колишню пропозицію. Система автоматично вирахує клієнта, який висунув найнижчу ціну, і розкриє інформаційні дані про всіх учасників по завершенню торгів. Заявнику, якого вибрала система, необхідно буде пройти кваліфікацію та документально підтвердити, що його продукція/послуги/робота відповідають умовам, які були поставлені замовником у тендерних документах.

Схожі статті