Політика 29 Березня 2018 10:10Марина Сейлор

Три головних правила, які потрібно знати, щоб врятуватися під час пожежі

Як діяти при пожежі і які існують 3 рятувальних правила, якщо раптом почалася пожежа. Цьому обов'язково треба навчити своїх дітей, розповідаємо, як це зробити.

1. Сеча на тканині Може бути ви здивуєтеся, а у дітей ця інформація викличе недовіру або сміх, але це правда. Не завжди у дитини є з собою вода, або інша рідина. А дим, найпоширеніша причина смерті під час пожежі. Радять взяти будь-яку тканину: футболку, шарф, поділ спідниці, сорочку або блузку. Помочитися і дихати через неї. До того ж, сеча кращий фільтр для диму і отруйних субстанцій. Не дивлячись на те, що діти не завжди сприймають подібну інформацію серйозно, але важливо правильно донести, що це допоможе врятувати їм життя.

2. «Знайди вихід» - нова сімейна гра. Важливо брати участь дорослим у всьому, що ви хочете показати своїй дитині, щоб був наочний приклад від людини, якій дитина довіряє. Не кожен замислюється, як покинути будівлю в разі пожежі. А якщо чесно, то практично ніхто. Ось ви, наприклад знаєте, де пожежний вихід в вашому улюбленому спортзалі, кінотеатрі або торговому центрі? Привчіть дитину до такої гри і протягом 2-3 тижнів, відвідуючи будь-який заклад, шукайте місце, куди можна втекти в разі пожежі. Цю інформацію можна дізнатися у працівників.

3. Як вибратися з натовпу людей. Виконуйте ці правила: - Переміщатися потрібно тільки по напрямку руху, без зупинок, навіть якщо рідні залишилися позаду. Не забувайте: ви зустрінетеся після того, як виберетеся назовні. - Акуратно обходимо будь-які зустрічні перешкоди: кути, стовпи і т. д., уважно дивимося вперед. Також потрібно схрестити руки на грудях, виставивши лікті трохи вперед і обхопивши руками плечі. Такий прийом дасть можливість дихати вільно, навіть якщо вас сильно стиснуть. - Якщо, не дай боже, ви впали, є рівно три секунди, щоб піднятися, не дивлячись ні на що. Для цього чіпляємося мертвою хваткою за ноги, штани, пальто, і, буквально, піднімаємося по людині. Це, звичайно, нікому не припаде до душі, але, принаймні, ви підніметеся!

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/156887-tri-glavnykh-pravila-dlja-spasenija-pri-pozhare.html

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ