Події 6 Квітня 2021 15:30Марина Сейлор

Мураєв vs Бутусов? – поліція розпочала розслідування.

Поліція розпочала досудове розслідування через погрози журналісту і головному редактору «Цензор.нет» Юрію Бутусову, журналіста вже було допитано.

Про це інформує сайт Нацполіції.

«Інформацію про конфлікт оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі журналіст, головний редактор одного з інформаційних інтернет-порталів Юрій Бутусов. Він заявив, що після завершення програми на одному з телеканалів у його гримерку зайшли громадяни, один із яких почав погрожувати фізичною розправою. Оприлюднений допис того ж дня виявили працівники поліції під час моніторингу мережі Інтернет. Слідчі поліції прийняли в журналіста заяву про скоєння правопорушення, а інформацію про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань», – йдеться у повідомленні.

Правова кваліфікація цієї справи – ч. 1 ст. 345-1 ККУ, це – погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо журналіста у зв’язку зі здійсненням цим журналістом законної професійної діяльності.

Передбачене покарання за вчинене кримінальне правопорушення – від виправних робіт і до трьох років позбавлення волі.

Наразі потерпілого допитано. Слідство триває, поліцейські встановлюють і перевіряють обставини події та осіб, імовірно, причетних до цього злочину.

Загрузка...

Нагадаємо, напередодні Бутусов на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що народний депутат Євген Мураєв, за його словами, власник телеканалу «Наш», разом зі своєю охороною після ефіру телеканалу «Україна 24» погрожував йому.

Він заявив, що у програми «Народ проти» «Мураєв говорив виключно російською, почав називати війну «конфліктом», за який Росія, за його словами, взагалі не несе відповідальності» тощо.

«Я сказав, що такої демократії як в Україні нема в жодній поважаючій себе країні… Я не міг не відреагувати, і сказав, що він просто російський агент та брехун. А коли він почав мене перебивати, я встав та підійшов до нього, щоб він був змушений відволіктися від потоку своєї брехні та зрозумів, що його антидержавні заклики не залишаться без відповіді», – зазначив журналіст.

Потім, після ефіру, за словами Бутусова, розлючений Мураєв у колі охорони зайшов до кімнати, де зберігалися речі, під камерами спостереження, і у присутності більше десятка працівників та гостей каналу почав йому погрожувати.

Бутусов сказав, що готовий йому відповісти, тоді, за словами журналіста, «Мураєв постояв, розвернувся та пішов».

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/160390/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ