“Це навіть не бидло! Це не лікується!” Сашко Лірник розповів, як в Умані з братом повечеряв у кафе
Суспільство 5 Березня 2021 16:13Марина Сейлор

“Це навіть не бидло! Це не лікується!” Сашко Лірник розповів, як в Умані з братом повечеряв у кафе

Допис відомого українського письменника, казкаря Сашка Лірника: “Я манав ці «виходи з бульбашки». Вчора з братом повечеряли в кафе, чи то вже ресторан. На трасі біля Умані.Ну , бо так сталося, не було можливості вдома щось готувати. Капєц як смачно було. Але там була типу «музика».

І радісні бухі пергідролеві «дєвушкі» , з такими ж бухими «мудчінами»( це обдруківка, але мені сподобалось) радісно замовляли , підспівували і гоцали під «девушка, садісь мая машина, я хачю тєбья лубіть а женіцца нє хачу»»(капєц я відстав від життя!). А потім підряд ішли «пьяная женщіна, пьяная», «пьяная вішня, пьяная»,«прінєсі пустой стакан, я сіводня нах*р п‘ян», «я хоть сільна пьян, но я сіводня тібья нікому нє атдам», «я сіводня напьюсь і буду тебья любіть», «мілий мой, ти покурі, а я побуду дєсять мінут бєз любві», і т.д.

Реально така &&&ня без перерви і на замовлення. Живий виконавець під мінусовку, чи як воно зараз називається і радісні жлоби і жлобіхи із «цвітами на васьмоє марта» вже почали «святкування». І на фінал- «ахвіцери, ахвіцери , ваше сєрце пад пріцелам, ахвіцери – УМАНЧАНЄ, пусть свабода вассіяєт… АААААААА Реально ця херня викликає фізичний біль і судоми. Я думав не про смаженого коропа а про вогнемет… Я ригаю від згадки про цей аццький треш. Який нахрін народ? Те що мертве вмерти не може Це навіть не бидло. Це булькаюче гавно в стадії агонії. Це не лікується. Я краще здохну в своїй «бульбашці».

Пи Си. Згадав як Мойсей пішов на гору до Бога, а коли повернувся, то побачив що «народ» зробив золоте теля і поклоняється йому, і радісно бухає і веселиться.. Тоді Мойсей взяв своїх родичів і вони вночі закололи всіх цих «поклонятелів». Завжди жахався від цієї історії- ну як же так можна? Це ж «свої», ну проспляться, ну очуняють, ну прозріють.. Тепер я його розумію.” – розповідає Лірник.


Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/158701/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ