«Це не президент, а завгосп»: Соловйов розкритикував Зеленського через повернення українських кораблів
Політика 26 Листопада 2019 9:35Марина Сейлор

«Це не президент, а завгосп»: Соловйов розкритикував Зеленського через повернення українських кораблів

Напередодні, 25 листопада, президент України Володимир Зеленський провів телефонні переговори зі своїм російським колегою Володимиром Путіним і обговорив повернення Росією українських кораблів. На своїй сторінці в Twitter Зеленського розкритикував російський телеведучий Володимир Соловйов. Він нагадав, що глава держави попросив повернути озброєння, обладнання і документи з цих кораблів. Нагадаємо, що головнокомандувач ВМФ України Ігор Воронченко раніше заявив про те, що на українських кораблях пропали унітази, розетки, лампи і плафони.

Під час розмови з Путіним Зеленський нагадав про це і заявив, що правоохоронні органи України мають намір провести розслідування за даним фактом. Потрібно відзначити, що після заяви Воронченко в ФСБ Росії спростували інформацію про крадіжки обладнання. «Якщо за час переходу від берегів Криму до Очакова українська сторона зуміла« угробити »суду і довести сантехніку до неналежного стану, то це проблема самої української сторони», - заявили в ФСБ. Соловйов, в свою чергу, на своїй сторінці в соцмережі написав, що Зеленський поводиться в цій ситуації не як президент великої країни.

«Н-да. Зеленський так нічого і не зрозумів. Поводиться як завгосп, а не як президент », - підкреслив Соловйов. Потрібно відзначити, що під час телефонної розмови Путін і Зеленський обговорили повернення кораблів. Крім того, розмова проходила напередодні переговорів у нормандському форматі, які заплановані на 9 грудня.

Джерело: https://replyua.net/ua/180011-ce-ne-prezident-a-zavgosp-solovyov-rozkritikuvav-zelenskogo-cherez-povernennya-ukrayinskih-korablv.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ