“Це початок громадянської війни, тут кров’ю пахне”, – у мережі спливли шокуючі висловлювання Караченцева про Майдан
Політика 26 Жовтня 2018 22:30Марина Сейлор

“Це початок громадянської війни, тут кров’ю пахне”, – у мережі спливли шокуючі висловлювання Караченцева про Майдан

У п'ятницю, 26 жовтня, не стало відомого радянського актора Миколи Караченцева. В честь цього варто нагадати, що покійний артист разом з дружиною підтримували російську агресію, політику Путіна і анексію Криму.

Караченцев ніколи чітко не позначав свою позицію щодо України, але його дружина була часто не зовсім однозначна у своїх висловлюваннях.

"Ми були на Майдані на початку лютого, коли це все тільки почалося. І Коля попросив відвезти його туди, ми жили в готелі поруч. Він сказав, що це початок громадянської війни, тут кров'ю пахне. Ну як же так? Це Київська Русь, там маса людей російського походження, ми говоримо на одній мові практично. Україна з'явилась як назва пізніше, була Русь. Там відбулося хрещення Русі, це все смішно і трагічно. Ми вінчалися на Русі, а у нас був український священик, я не можу відірвати Україну від Росії ніяк. Багато хто з наших друзів пішли в ополчення, ті, хто був воїнами в Чечні, Афганістані. Вони пішли проливати свою кров просто, за народ", - розповів Людмила Поргіна одному з російських видань.

"Я знаю людей, які взагалі не підтримують політику президента Путіна, але я її підтримую повністю. Крим - це наша земля. Я не розумію Андрія Макаревича, його радості, тому що він говорить, що ми - узурпатори. Я не знаю, чим він може пишатися у своїй творчості, ми пишаємося тим, що, будучи на гастролях у Європі, ми говорили, що Росія-це країна, у якій не хочуть війни", - розповіла вона.

"Через політику в РФ вважають, що вони нелюди. Маса людей страждає від цієї політики. Ось зараз сказали, що наші літаки не літатимуть над Україною. Це ж дурість!"

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ