Центр раннього втручання і його послуги
Каталог М153 25 Липня 2021 11:37Марина Сейлор

Центр раннього втручання і його послуги

В Одесі сім'ям, в яких виховується дитина з гіперактивністю, аутизмом, дефіцитом уваги, затримкою розвитку, потрібно група фахівців, яка допоможе малюкові швидко і правильно розвиватися. Таку допомогу можна отримати в центрі раннього втручання на сайті https://www.compass-hub.com.ua/ .

Чому саме діти раннього віку?

Перші роки життя - це особливий період та важливий етап розвитку чада. Якщо немовлям не займатися, потім проблеми буде з'являтися все більше і буде непросто повернути втрачене. Всі діти супроводжуються фахівцями центру з перших років життя до шкільного віку.

На те, як швидко буде протікати відновлення, впливають:

  • терміни початку роботи з дитиною;

  • комплексність цієї роботи;

  • наявність у чада можливості взаємодіяти з оточуючими рідними людьми і друзями.

Все це говорить про те, що батьки повинні звертатися в клініку до фахівців якомога швидше і за будь-яких побоюваннях. Діагностика та супровід дітей раннього віку засновані на індивідуальному і сімейно-орієнтованому підходах до кожної дитини і його найближчого соціального оточення.

Раннє втручання являє собою комплекс послуг, які висувають високі вимоги до всіх учасників освітнього процесу. Це набагато більше, ніж просто терапія, тому що це структурно-організований процес всередині сім'ї, який здійснюється на всіх рівнях сімейного взаємодії.

Основними завданнями Центру раннього втручання в Одесі є:

  • раннє виявлення у дітей порушень розвитку або ризику появи таких порушень;

  • запобігання і мінімізація згубного впливу порушень розвитку у дітей на їх життєдіяльність і життя всіх членів сім'ї;

  • отримання консультацій з питань виховання та розвитку дитини;

  • підвищення компетентності батьків та інших законних представників дитини в питаннях виховання дітей в природному середовищі.

Як проходить перша зустріч з фахівцем з раннього втручання?

В основному в програмах раннього втручання первинний прийом проводять два фахівці, які представляють різні дисципліни (це можуть бути педіатр, психолог і дефектолог).

З дитиною та її батьками в Одесі працює ціла команда фахівців: педагоги, дитячі психологи, масажисти. логопеди, лікарі, педіатри, фізичні терапевти та ін. Раннє втручання це підхід, який допомагає дітям домагатися великих успіхів в самих різних областях розвитку.

Зараз в Центрі вже отримують комплексну медико-соціальну допомогу велика кількість сімей. Ви можете звернутися за допомогою сюди в будь-який час.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ