Прес-релізи 8 Квітня 2020 17:06Марина Сейлор

«У безвідсотковості кредитів є багато нюансів»: автори Go-credits.com розповідають про кредити під 0 відсотків

Go-credits.com вже рік як займається вивченням кредитних пропозицій на ринку України. За цей час авторам сайту вдалось написати більше 50-ти оглядів на найпопулярніші кредитні платформи і робота над оглядами на цьому не завершується.

Нещодавно автори https://go-credits.com створили категорію «Кредит онлайн під 0 відсотків», де зібрали найвигідніші безвідсоткові пропозиції. Ось як вони це аргументують:

«У безвідсотковості кредитів є багато нюансів, наприклад, не завжди «0» передбачає цілковиту відсутність відсотків, або є приховані комісії, або обмежені терміни видачі кредитних коштів, або це лише акція, яка діє певний період. Людина, яка збирається оформлювати кредит у перший раз може не знати про всі ці нюанси, а в процесі оцінки такої великої кількості потенційних кредитних платформ може взагалі загубитись. Результат – користувач або оформлює кредит на першому-ліпшому сайті, або починає шукати відгуки та огляди, щоб зорієнтуватись, яка з пропозицій є кращою. Ми якраз підходимо для другого варіанту – ми пишемо огляди на кредитні сайти, максимально зосереджуючись на об’єктивній оцінці кредит-пропозиції. Це допомагає не лише оцінити всі «за» та «проти» в одному місці, а й застерігає від невдалої співпраці з підозрілими або нечесними МФО. Таким чином, дійсно безвідсотковий кредит стає реальністю для кожного бажаючого».

Нагадуємо, що попри детальні огляди зі скріншотами кредитних сайтів, Go-credits також групують кредитні сайти за категоріями на зразок «Кредити онлайн для студентів», «Кредити онлайн на великі суми», «Мікрокредити онлайн», «Кращі кредитні картки України» та ін. На цих сторінках знаходяться не лише ТОП кредитних сайтів, а й інструкції по тому, як самому зрозуміти чи сайти відповідають висунутим вимогам. Також користувачам пропонується окрема сторінка «Як не платити відсотки по кредиту», яка розповідає про грамотний підрахунок відсотків та їх вигідну оплату.

Користування сайтом є абсолютно безкоштовним, оскільки він був створений як інформаційна платформа. Автори планують збільшити кількість оглядів до ТОП-100, щоб забезпечити найбільш доступну базу по кредитам для всіх українських користувачів.

Схожі статті