Світ 14 Вересня 2022 8:24Марина Сейлор

У Британії запропонували визнати партію ”Єдина росія” терористичною організацією

У Британії запропонували оголосити російську партію "Єдина росія" терористичною організацією. Заява прозвучала на тлі пропозиції про заборону видачі росіянам всіх туристичних віз.

Про це заявив член комітету у закордонних справах британського парламенту, депутат Лейбористської партії Ліам Бірн після візиту до Києва.Єдина Росія

Він назвав три причини успішного контрнаступу Збройних сил України:

  • Україна веде війну за незалежність і може мобілізувати більше ресурсів;
  • провал військової стратегії росії;
  • військова допомога Заходу.

"На сьогоднішній день росія витратила величезні ресурси і мало що отримала і в короткостроковій перспективі не сподівається на мобілізацію для досягнення нових проривів. Пора вийти за рамки фрази "путін повинен зазнати поразки" і встановити цілі, підкріплені зобов'язаннями з військового постачання для їх досягнення", – зазначив британський політик.

За його словами, такими цілями може бути створення безпечного повітряного простору над Україною за рахунок комплексної протиповітряної оборони, повна деокупація української території, переслідування рф за агресію і військові злочини, стягнення репарацій і повернення всіх полонених і переміщених осіб.

"Пропоную розглянути посилення тиску на російську еліту шляхом оголошення "Єдиної росії" терористичною організацією, як ми це зробили в разі ЕТА, "Хезболли" або ХАМАС, заборона на російські туристичні візи і сильніші гарантії для експорту (зерна), наприклад заборонена для польотів зона над Чорним морем", – підсумував Бірн.

Нагадаємо, окупаційному "губернатору" Херсонської області Володимиру Сальду повідомлено про підозру у державній зраді. Крім того, 26 квітня Геннадій Лагута, керівник військової адміністрації Херсонщини, заявив про зрадників, яких привела до влади окупаційна влада рф. Зокрема Володимир Сальдо став головою Херсонської ОДА.

Джерело: https://www.stopcor.org/ukr/section-politika/news-u-britanii-zaproponuvali-viznati-partiyu-edina-rosiya-teroristichnoyu-organizatsieyu-13-09-2022.html

Схожі статті