У Держкіно заборонили показ в Україні російського серіалу, в якому Фреймут знялася у пікантних сценах
В мережі 11 Січня 2017 11:29Марина Сейлор

У Держкіно заборонили показ в Україні російського серіалу, в якому Фреймут знялася у пікантних сценах

У Росії прем’єра серіалу відбулася ще в листопаді 2016 року.
Держкіно прийняло рішення відмовити у реєстрації та права показу на території України телесеріалу “Готель”, одну з ролей в якому зіграла українська ведуча Ольга Фреймут.

Як йдеться у повідомленні Державного агентства України з питань кіно, відмова була прийнята “на підставі статті 15-1 Закону України “Про кінематографію”, якою регламентовано, що заборона трансляції фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди органів держави-агресора та їхніх окремих дій, поширюється на фільми, вироблені та/або вперше оприлюднені(демонстровані) після 1 січня 2014 року”.

Повідомляється, що серіал “Готель” (в російській версії – “Отель Элеон”) – продукт українсько-російського виробництва, прем’єра якого відбулась у Росії в листопаді 2016 року. Одну з ролей в ньому зіграла українка Ольга Фреймут, в якої за сценарієм були доволі пікантні сцени.

Слід зазначити, що у компанії “1+1 media” намагалися спростувати інформацію про те, що серіал “Готель Елеон” російського виробництва.

Источник: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/nRSbqIRMw78/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ