У «ДНР» у людей з’являється ненависть до Росії, – Царьов
Політика 30 Квітня 2018 11:32Марина Сейлор

У «ДНР» у людей з’являється ненависть до Росії, – Царьов

Тимчасово окуповані території Донбасу загрузли в страшній корупції і найближчим часом цю велику проблему обговорять в російській Держдумі. Про це в інтерв'ю НІА Калінінград розповів один з ідеологів фейкової «Новоросії», колишній народний депутат України Олег Царьов.

«Колишній начальник управління адміністрації ДНР мені повідомив дуже багато цікавого, зокрема і про те, чому при будівництві моста в Крим не було використано цемент із заводу в ДНР. Спочатку я не хотів вірити своєму співрозмовнику, думаючи, що він наговорює через образу на Олександра Захарченка», - розповів Царьов.

Прояснити ситуацію він попросив колишнього прокурора Криму, а тепер «депутата» Держдуми Наталю Поклонську, яка підтвердила ці дані. «Наталя Поклонська підтвердила цю інформацію і додала деякі нові факти. За її словами, зараз корупція роз'їдає Донбас. І цю проблему невдовзі обговорять у Держдумі РФ», - сказав Олег Царьов.

За словами колишнього українського депутата, на думку багатьох людей, які не хочуть називати свої імена, зараз у багатьох у «ДНР»  з'являється ненависть до Росії. І ця ненависть передається від старшого покоління до підростаючого.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/161629-v-dnr-u-ljudejj-pojavljaetsja-nenavist-k-rossii-ca.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ