Світ 18 Жовтня 2020 12:18Марина Сейлор

У Франції росіянин публічно відрізав голову людині

У Парижі, 16 жовтня 2020 чоловіку відрізали голову біля одного з навчальних закладів у Франції, повідомляє телеканал BFMTV.

Публічне вбивство на основі релігійних розбіжностей сталося в департаменті Валь-Дуаз близько 18:00.

За деякими даними, убитий проводив уроки «свободи слова» і застосовував на них карикатури на пророка Мухаммеда.

Чоловік, відрізавший викладачеві голову, був застрелений прибулими на місце події поліцейськими.

До розслідування цього вбивства підключився антитерористичний відділ прокуратури Франції.

Історія питання:

У французькому місті Конфлан-Сент-Онорін департаменту Івелін на захід від Парижа 16 жовтня 2020 року 18 річний громадянин Росії чеченського походження обезголовив 47-річного вчителя історії, який кількома днями раніше показував карикатури на пророка Мухаммеда в класі на уроці про свободу слова. Фотографію вбивства молода людина виклав в соціальні мережі, супроводивши погрозами "невірним" і президенту Франції. Вбивця був застрелений при затриманні. Пізніше поліція затримала всіх його родичів. Президент Франції Еммануель Макрон назвав подію терористичним актом.

Французькі політики відреагували на вбивство в Конфлан-Сент-Онорін

На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Twitter глава фракції партії «Республіканці» у французькому Сенаті Брюно Ретайю заявив, що «ніякі слова не зможуть описати його гнів по відношенню до події в комуні Конфлан-Сент-Онорін» і що «проти радикального ісламу потрібно воювати ».

Орор Берже, депутат від партії «Вперед, Республіка!» в Національних зборах Франції, висловила припущення, що даний злочин - «це не випадковість» і що «ісламський тероризм вбиває», депутат від партії «Національне об'єднання» Жільбер Коллар повідомив, що вбивство «пов'язане з карикатурами на пророка Мухаммеда».

Біля школи в Конфлан-Сент-Онорін зібралися люди в пам'ять про по-звірячому вбитого вчителя. Цивілізований світ продовжує нести втрати в зіткненні з дикунами, які сповнені ненависті і готові вбивати.

Charlie Hebdo відреагував на обезголовлення викладача у Франції

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo, не раз піддавався нападкам з боку ісламських екстремістів, прокоментував звіряче вбивство на релігійному грунті викладача в комуні Конфлан-Сент-Онорін.

«Екстремізм вийшов на новий рівень і не зупиниться ні перед чим у справі залякування жителів нашої країни. Ми висловлюємо всю можливу підтримку сім'ї загиблого і його близьким, а також усім викладачам », - заявили журналісти Charlie Hebdo в своїй публікації на сайті видання.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ