У Франції з’явилася “Нова Ванга”: що пророкує
Світ 31 Грудня 2020 12:05Марина Сейлор

У Франції з’явилася “Нова Ванга”: що пророкує

За життя Ванга заявляла, що у неї з’явиться спадкоємиця. Напевно, це збулося: продовжувати справу болгарської провидиці взялася француженка Каеде Убер. Вона оголосила себе спадкоємицею.

Варто відзначити, що мешканка Франції дійсно володіє даром, чимало людей довіряють їй. За словами провидиці, в 2021 році Землю чекає кліматична катастрофа. Причиною стане щось, що поки не знайоме людині, але від нього залежить. З цього випливає, що винуватцями будуть самі люди.

У новому році деякі жителі зіткнуться з непридатністю річок і грунту. Забруднення ресурсів поставить під загрозу багато життів. Деякі країни не зможуть вижити: вони припинять своє існування. Почнеться масова міграція людей не щоб заробити більше грошей, а щоб банально продовжити жити.

Є ризик пробудження старих небезпечних захворювань. Не виключена поява абсолютно нових штамів, не знайомих людині. Варто відзначити, що раніше Каеде Убер вже заявляла подібні речі. Наприклад, вона говорила про критичні зміни в 2016 році і природних катаклізмах. Багато чого збулося.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/154247/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ