У хрестоматії з української літератури знайшли розповідь про секс двох малолітніх сестер
Політика, Суспільство 8 Листопада 2018 19:40Марина Сейлор

У хрестоматії з української літератури знайшли розповідь про секс двох малолітніх сестер

У хрестоматії з української літератури за 11 клас знайшлося оповідання, сюжет якого збудований навколо гомосексуальних відносин двох сестер, коли молодша відчуває потяг до старшої. Автор - Тетяна Малярчук, а оповідання називається "Цвєтка і її я". Цей факт обурив активістку Оксану Федоренко, про що вона і написала в Facebook.

"Міністерство освіти України, рекомендує!!! У мене шок, відсутність слів... Гомосексуальні жінки (лесбіянство), на думку Міністерства освіти України, в тренді. Рекомендую, до читання шкільний підручник "Українська література" (11 клас). Батьки, запам'ятайте Ваші діти потрібні, на жаль тільки Вам, не знайдете час сьогодні, завтра буде пізно. Цікавтеся, беріть участь, контролюйте, переглядайте, спілкуйтеся, пояснюйте, читайте, а головне не мовчіть - це Ваші діти, і їхнє майбутнє", - написала Федоренко в пості.

секс, педофилия, хрестоматия, украинская литература

Тим часом у Міносвіти стверджують, що твір, хоч і включений у хрестоматію, не є програмним. Крім того, він не внесений до списку необхідних для підготовки до ЗНО.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/183793-v-khrestomatii-po-ukranskojj-literature-nashli-ra.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ