У Кабміні похвалилися карантином вихідного дня і назвали його “українським продуктом”
Здоров`я 10 Грудня 2020 13:55Марина Сейлор

У Кабміні похвалилися карантином вихідного дня і назвали його “українським продуктом”

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що карантин вихідного дня – це “український продукт”, яким почали користуватися країни Європи.

В інтерв’ю “Українській правді” Шмигаль наголосив, що карантин розробили в Україні. За його словами, карантин вихідного дня ввели в Латвії, дотримуючись нашого прикладу.

“Карантин вихідного дня? Ми розробили самі. Це фактично був український продукт, ми його прорахували, на сьогодні ним починають користуватися європейські країни”, – сказав прем’єр.

Шмигаль наголосив, що обмеження на вихідних вводилися для стабілізації рівня захворюваності на коронавірус, якої нібито вдалося домогтися.

“Щоб ми могли протягнути до кінця грудня-початку січня, коли можна без шкоди для економіки ввести більш жорсткі карантинні обмеження”, – пояснив Шмигаль.

“Зараз ось Латвія, здається, від цього тижня слідом за нами ввела карантин вихідного дня. Тобто вони подивилися, як робимо ми, а ми зідзвонюємося з прем’єрами, ділимося, і вирішили зробити так і у себе”, – додав прем’єр.

Карантин вихідного дня діяв до 30 листопада.

Карантин вихідного дня діяв до 30 листопада.
Як повідомляв OBOZREVATEL раніше:

в Україні введуть локдаун з 8 до 24 січня 2021 року. Його в уряді назвали “зимовими канікулами заради безпеки” громадян.

2 грудня Кабінет міністрів України скасував карантин вихідного дня і повернув обмеження “помаранчевої” зони на території всієї країни, пояснивши своє рішення позитивною динамікою поширення COVID-19.

В Україні 11 листопада вирішили відмовитися від дії адаптивного карантину і замість цього ввели карантин вихідного дня. На думку уряду і чиновників МОЗ, це дозволить стримати стрімке поширення в країні коронавірусної хвороби.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/152933/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ