У Криму можуть заборонити Меджліс

Переглядів: 176
У Криму можуть заборонити Меджліс Україна

Зовсім скоро Меджліс у Криму можуть визнати забороненою організацією.Громадська палата Російської Федерації 23 жовтня звернулася до так званого прокурора Криму Наталії Поклонської з проханням перевірити діяльність Меджлісу кримськотатарського народу на «предмет екстремізму». Російська влада обурена тим, що саме кримські татари стали ініціаторами торговельної блокади Криму з боку України.

Наталія Поклонська вже відповіла, що імовірність визнання Меджлісу «екстремістською» організацією дуже висока. Якщо це відбудеться, Меджліс на території Криму заборонять.

За словами першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла, Меджліс й справді можуть заборонити, однак татари до цього готові.

» Ну, заборонять вони в Криму – на материковій Україні Меджліс продовжить існувати. Лідер кримських татар там, голова Меджлісу там, ще близько 6 членів Меджлісу»,- наголосив він.

На думку Джеляла, цим рішенням вони дадуть в руки опонентам факт, який підтверджує колосальне обмеження на свободу слова в Криму.

Джерело: Єдність

Комментировать

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of