У Криму розгорнули десантно-штурмовий полк ВДВ Росії

Переглядів: 252
У Криму розгорнули десантно-штурмовий полк ВДВ Росії Україна

На території окупованого Криму в місті Джанкой за наказом російської  вдали розгорнуто перший батальйон 97-го полку 7-ї десантно-штурмової дивізії ВДВ Росії. Повна робота російський військовий у Джанкої розпочнеться у 2017 році.


Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на повідомлення голови  комітету Держдуми РФ з оборони, колишнього командувача ВДВ Володимира Шаманова.

«Відповідно до рішення колегії Міноборони в наступному році має розпочатися формування в Джанкої окремого батальйону 97-го десантно-штурмового полку, відтвореного в складі 7-ї дивізії ВДВ. Планується, що до кінця 2017 цей батальйон буде сформований», – сказав Шаманов.

Додав, що на базі цього батальйону впродовж декількох років буде відтворений весь 97-й полк, який потрапив під скорочення в кінці 1990-х років.

За словами співрозмовника агентства, рішення про відтворення цього полку було прийнято в зв’язку з «високою ймовірністю провокацій в Криму з боку українських спецслужб».

За даними російських ЗМІ відомо, що 97-й гвардійський парашутно-десантний полк РФ був сформований в 1948 році, а в 1959 році переданий до складу 7-ї повітряно-десантної дивізії (нині 7-я десантно-штурмова дивізія), базувався в литовському Алітусі. У 1993 році в складі дивізії був виведений під Новоросійськ. Його було розформовано в 1997 році в рамках скорочення російської армії, відзначає видання.

OnPress.info
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Загрузка...