У Києві спіймали небезпечного п#дофіла, який полював на дітей у соцмережах (фото)
Суспільство 3 Листопада 2020 20:26Марина Сейлор

У Києві спіймали небезпечного п#дофіла, який полював на дітей у соцмережах (фото)

У Києві небайдужі громадяни зловили педофіла, який у всьому зізнався. Інтимне листування любителя неповнолітніх потрапило в Telegram Київ Оперативний, передають Патріоти України.

В ній педофіл спілкується з підлітком пропонуючи різного роду “ігри для дорослих”. Звичайно ж від імені хлопця з педофілом спілкується підставний дорослий. Коли 28-річний педофіл прийшов на зустріч, йому влаштували допит з пристрастям. Неадекват назвався Олегом Псенюком, і просив його не бити.

Він зізнався, що саме він листувався з хлопцем, і знав про його вік (16 років). Метою листування, за словами педофіла, було знайомство для сексуальної близькості. Він стверджує, що раніше у нього такого не було.

Псенюк сказав, що працює охоронцем в переході на Теремках. Його змусили покаятися і пообіцяти, що ніколи більше так робити не буде.

Крім того, педофілу влаштували допит, чи був він в церкві, і чи вірить він у бога. Також він розповів, що виховувався в інтернаті і зізнався, що під час навчання його зґвалтували одногрупники.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/149796/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ