“У нас 15 тисяч могил! Це на нас інопланетяни напали?” – Гордон влаштував перепалку з головним редактором “Ехо Москви”
Війна 26 Червня 2021 8:30Марина Сейлор

“У нас 15 тисяч могил! Це на нас інопланетяни напали?” – Гордон влаштував перепалку з головним редактором “Ехо Москви”

Журналіст Дмитро Гордон публічно влаштував перепалку з головним редактором “Ехо Москви” Олексієм Венедиктовим з приводу війни. Між українським журналістом Дмитром Гордоном і головним редактором “Ехо Москви” Олексієм Венедиктовим відбулася перепалка в ефірі російської радіостанції. Програма транслювалася на офіційному youtube.-каналі “Ехо Москви”. Венедиктов в ефірі спробував провести паралелі між ситуацією в Росії і Україні.

Він поставив в один ряд знищення Кремлем незалежних ЗМІ і опозиції і рішенням РНБО України про санкції проти лідера “ОПЗЖ” Віктора Медведчука і його телеканалів. “Зеленський імітує Путіна. Він вважає Путіна успішним і хоче бути таким же … Ми бачимо паралелі. Ми розуміємо, куди йде наша країна і куди йде Україна: туди ж”, – заявив російський головний редактор. Гордон заперечив. Він нагадав, що в гібридної війні, яку РФ веде проти України, інформаційна складова є ключовою. “Медведчук – людина плоть від плоті” ру *** ого світу “… Свої три канали (ZIK, NewsOne і” 112 Україна “- ред.) Він перетворив на рупор Путіна. Вони з ранку до вечора займалися тим, що підривали українську владу. віщав рівно те ж, що віщає Соловйов на каналі “Росія 1”.

Інформаційна складова – це головне в гібридної війні “, – сказав український журналіст. У відповідь Венедиктов почав переконувати, що війни між РФ і Україною нібито немає, так як вона не була оголошена офіційно. Це обурило Гордона. “Війни немає? А 15 тисяч могил є! Це що, інопланетяни на нас напали і територію захопили?” – запитав журналіст.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/162377/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ